Atidarymo rungtynėse „Neptūnas“ palaužė „Juventus“ pasipriešinimą © „Juventus“ nuotr.

Naujojo Lietuvos krepšinio lygos (LKL) sezono atidarymo rungtynėse beveik visą laiką pirmavęs Klaipėdos „Neptūnas“ 80:67 (19:16, 22:17, 18:19, 21:15) susitvarkė su Utenos „Juventus“ krepšininkais.

Sėkmingiau rungtynių pradžią sužaidę klaipėdiečiai beveik įpusėjus ketvirčiui žaibiškai susikrovė aštuonių taškų persvarą – 10:2. Užtikrintai situaciją aikštelėje kontroliavę Tomo Rinkevičiaus auklėtiniai išsilaikė pirmaujančios komandos vaidmenyje, tačiau uteniškiams per likusį laiką pavyko sumažinti skirtumą iki trijų taškų – 16:19.

Antrojo kėlinio starte „Juventus“ klaidomis pasinaudojęs ir atkarpą 9:2 laimėjęs „Neptūnas“ po Tado Sedekerskio pelnyto dvitaškio su varžovo pražanga pirmą kartą šiose rungtynėse susikrovė dviženklę taškų atsargą – 28:18.

Po pasitarimo rūbinėje sugrįžę ir produktyviau pirmoje trečiojo kėlinio pusėje sužaidę uteniškiai po Žygimanto Skučo tritaškio turėtą deficitą sumažino iki dviejų taškų – 52:50.

Ketvirtajame kėlinyje pirmuosius taškus realizavo „Juventus“ klubas, tačiau tada „Neptūnas“ atsakė devyniais taškais be atsako ir po Darrino Dorsey tolimo šūvio susigrąžino turėtą vienuolikos taškų atsargą – 65:54. Galiausiai paskutinėmis kėlinio sekundėmis Osvaldas Olisevičius pridėjo dar vieną tritaškį, klaipėdiečiams suteikė rekordinę persvarą bei įtvirtino jų pergalę – 80:67.

„NEPTŪNAS“: Darrinas Dorsey 17 tšk., Žygimantas Janavičius (6 rez. perd.) 14 tšk., Osvaldas Olisevičius (7 atk. kam.) 13 tšk., Matas Jogėla 11 tšk., Simas Galdikas (5 atk. kam.) 10 tšk.

„JUVENTUS“: Ignas Vaitkus (5 atk. kam.) 18 tšk., Žygimantas Skučas (7 atk. kam.) 12 tšk., Gytis Radzevičius, Julius Jucikas ir Bryantas Crawfordas po 9 tšk.