Nauja "Visų žvaigždžių" runtgtynių tarka: kaip ji veiks?
Vos prasidėjus sezonui, lyga paskelbė, jog reformuoja "Visų žvaigždžių" rungtynes. Pirmą kartą istorijoje tarpusavyje nekovos Rytų ir Vakarų rinktinės.

Vietoje Rytų ir Vakarų rinktinių bus suformuotos dvi komandos, kurių žaidėjai pirmą sykį nebus skirstomi pagal konfrencijas. Dvi komandas šį kartą rinksis kapitonai - du daugiausiai sirgalių Rytuose ir Vakaruose gavę žaidėjai, kurie startinius penketus (įskaičiuojant ir save) sudarys pagal savo nuožiūrą, t.y. galės rinktis iš abiejų konfrencijų atstovų.

Pirmasis rinksis absoliučiai daugiausiai balsų gavęs kapitonas. 24 krepšininkai į "Visų žvaigždžių" rungtynes bus atrenkami pagal tokį patį principą, koks buvo ir praėjusiame sezone. 10 starto penketo žaidėjų - po du gynėjus ir tris priekinės linijos krepšininkus konferencijoje. O žaidėjų sąrašas bus sudarytas suskaičiavus balsus, kuriuos duos fanai (50 proc. balsų), dabartiniai lygos žaidėjai (25 proc.) ir krepšinio žiniasklaida (25 proc.).

Vyriausieji treneriai išrinks likusius 14 rezervinių krepšininkų - po du gynėjus, tris priekinės linijos žaidėjus ir dar du žaidėjus neatsižvelgiant į poziciją konferencijoje. Ne paslaptis, kad žiūrovai jau kurį laiką skundėsi dėl to, kad NBA Rytų ir Vakarų konferencijų rinktinių rungtynės tapo nuobodžius. Dėl šios priežasties lyga su žaidėjų asociacija nusprendė imtis permainų.

"Mes džiaugiamės naujoju rungtynių formatu ir sveikiname žaidėjus, kad jie sutiko išbandyti kai ką naujo", - teigė NBA lygos operacijų prezidentas Byron Spruell.

Kaip abi komandus bus pavadintos, kol kas dar nėra pranešama. Balsavimas prasidės gruodžio 25-ąją. Komandų vyriausiųjų trenerių skyrimo principas išliks nepakitęs. Joms vadovaus treneriai, kurių komandos savo konferencijose likus dviems savaitėms iki Visų žvaigždžių savaitgalio užims pirmąją vietą.

2018-ųjų NBA „Visų žvaigždžių“ mačas bus žaidžiamas vasario 18-ąją dieną. Pirmą kartą iš šių rungtynių surinktos lėšos bus skirtos labdarai.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos