Naudingiausiai žaidžiantis I. Lukošius: apie kariškių čempionatą ir savo rezultatus © A.Čižos nuotr.

25-erių metų 202 cm ūgio Ignas Lukošius įspūdingai pradėjo VIKINGLOTTO-NKL sezoną ir po pirmųjų penkių savaičių yra pats naudingiausias ir antras pagal rezultatyvumą pirmenybių krepšininkas.

Praėjusią savaitę jis vidutiniškai rinko po 18 taškų, 15,5 atkovoto kamuolio ir 33 naudingumo balus, o tokie rezultatai leido tapti savaitės MVP.

„Dirbau savo darbą ir tiek. Atkovoti kamuolius, įmesti taškus. Nebuvo kažkas stebuklingo. Darbas ir tiek, sukrito kamuoliai“, – apie puikų savaitgalį, kai „Ežerūnas“ iškovojo abi pergales, sakė krepšininkas.

Vidurio puolėjo sezono vidurkiai yra 19,7 taško (2 vieta), 12,5 atkovoto kamuolio (1 vieta), 3 blokai (1 vieta) ir 29,2 naudingumo balo (1 vieta).

„Praėjusį sezoną po kelionių ir ligos į „Ežerūną“ grįžau ne pačios geriausios formos. Šiemet vasarą geriau pasiruošiau sezonui. Galbūt ir kamuolys nukrenta ten, kur reikia“, – kalbėjo atletas.

Krepšininkas yra sužaidęs tik šešerias rungtynes iš 10, mat buvo išvykęs į pasaulio kariškių žaidynes, iš kurių grįžo su pirmosios vietos apdovanojimu.

„Molėtų komanda visada buvo siejama su kariškiais, anksčiau ir pavadinimas su jais buvo susietas. O aš pakeičiau vykti dėl tarnybos negalėjusį Raimondą Ambrulaitį.

Kinijoje buvo aukštas organizacinis lygis. Tas krepšinis irgi neprastas. Kinijos kariškių komanda buvo sudaryta iš Kinijos aukščiausios lygos krepšininkų su lygos MVP priešakyje (Kinijos lygoje renkamas MVP ir iš vietinių kinų, ir legionierių – aut. past.). Geras lygis, pasisėmiau patirties“, – pasakojo atletas.

Vos grįžęs iš Kinijos jis per penkias dienas sužaidė trejas rungtynes, kadangi vieną mačą sužaidė Karaliaus Mindaugo taurėje su Kėdainių „Nevėžiu“.

„Dėl rungtynių su „Nevėžiu“ buvo klausimų, ar galėsiu žaisti. Realiai atvažiavau tiesiai iš lėktuvo. Atvykau, atlikau apšilimą, atrodė gera savijauta, bet išėjus į aikštelę buvo kitaip. Pabandžiau, bet buvo kosmosas“, – apie mačą su „Nevėžiu“, kurį „Ežerūnas“ pralaimėjo 61:87, sakė I. Lukošius. Tuomet jis įmetė keturis taškus ir sugriebė tiek pat kamuolių.

Šį sezoną „Ežerūnas“ per dešimt susitikimų iškovojo keturias pergales. Žaidžiant Ignui Lukošiui ekipa laimėjo tris dvikovas iš šešių.

„Šiemet labiausiai atsinaujinusi komanda iš visų sezonų, daugiausiai naujų veidų. Su treneriu Mariumi Pociukoniu buvome trejus metus, tad man kažkokių didelių naujovių nėra. Pažįstamas treneris, aišku, ką akcentuoja, ko nori. Jis ir būdamas žaidėjas to paties reikalaudavo. Turime daug pokyčių, bet po truputį pradedame lipdytis, matosi progresas. Su pasirengimo etapu visi buvo kas kam, o dabar jau pradedame vienas kitą jausti“, – pažymėjo trečią sezoną „Ežerūne“ rungtyniaujantis krepšininkas.

Šią savaitę „Ežerūnas“ ketvirtadienį svečiuose žais su Jonavos komanda, o šeštadienį namie priims „Šilutę“.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...