N. McMillanas: „D. Sabonis šį sezoną buvo geriausias mūsų žaidėjas“

N. McMillanas: „D. Sabonis šį sezoną buvo geriausias mūsų žaidėjas“ 0 0 2020-08-25 10:50 © AFP nuotr.

Domanto Sabonio trečiasis sezonas „Indiana Pacers“ klube baigtas, nors į Orlando burbulą grįžęs lietuvis tikėjosi bent nuo suolo palaikyti komandos draugus, rašo lrytas.lt

Tačiau naktį iš pirmadienio į antradienį Rytų konferencijos ketvirtfinalio ketvirtosiose rungtynėse „Pacers“ 87:99 (22:21, 20:27, 20:22, 25:29) pralaimėjo „Miami Heat“, o kartu ir seriją iki keturių pergalių 0:4.

24 metų 211 cm ūgio D.Sabonis dėl pėdos traumos nežaidė NBA sezono pratęsime Orlando burbule, tačiau išsigydęs prieš tris dienas atvyko į Floridos valstiją.

Vis dėlto jis dėl karantino reikalavimų pirmadienį dar negalėjo būti su komanda ir galėjo prisijungti, jei „Pacers“ pratęstų seriją.

Tačiau Rytų konferencijoje 4-ąją vietą užėmusi „Pacers“ be savo lyderio nebuvo pajėgi kautis su 5-ąją vietą užėmusia „Heat“ ekipa. Atkrintamųjų varžybų pirmajame etape „Pacers“ suklupo jau penktą sezoną iš eilės.

„D.Sabonis šį sezoną buvo geriausias mūsų žaidėjas, – kalbėjo „Pacers“ treneris Nate’as McMillanas. – Tačiau atkrintamosiose varžybose reikia visų krepšininkų. Mums buvo sunku prisitaikyti.“

0 0

Komentarai (0)