N. Kesminas kirto: dabar ne futbolo rinktinė yra didžiausia šalies gėda © fiba.basketball nuotr.

Sporto komentatorius Nerijus Kesminas socialiniame tinkle savo pastebėjimus apie Lietuvos krepšinio rinktinės fiasko Europos čempionato atrankos mače prieš danus.

„Pamakaluojam kažką. Čia - citata: Lietuvos krepšinio rinktinės treneris Darius Maskoliūnas, 2020-ųjų lapkričio 27 diena, minutės pertraukėlė rungtynių su Danija ketvirtajame kėlinyje.

Nesusimakalavo. Gavom nuo danų. Krepšinį.

Minus penkiolika žaidžiant su Danija rankinį būtų norma. Minus septyni ledo ritulį - irgi. Jeigu futbolininkai atsiimtų tris, net nenustebtume.

Bet čia - krepšinis. Mūsų antroji - o gal net pirmoji - religija. Sportas, kuris danams svarbus tiek pat, kiek ant stogų pavasarį tirpstantis sniegas.

Nemarus danų pasakininkas Hansas Christianas Andersenas šįvakar saviškius turbūt būtų pavadinęs ančiuku, tapusiu gulbe. Lietuvius - karaliumi, kurio pamakaluoklis - nuogas ir, tiesą sakant, ne toks jau labai ir pamakaluoklis.Lietuvos futbolo rinktinė, kurią iki tol nuosekliai bei nuolat makalavau su viena organine medžiaga, šiemet nepralaimėjo šešis kartus.

Todėl sakau, kad jie nebėra didžiausia Lietuvos sporto gėda.

Yra didesnė. Nebent jie kažką sumakaluos žaisdami su belgais. Bet vertinant tai, ką mačiau šiandien, viskas gali baigtis taip, kaip danų princui Hamletui arba mūsų karaliui Mindaugui.

O krepšinio namus galėsime iš karto perkrikštyti krepšinio mauzoliejumi.

Brrr... Nesinorėtų“, – rašė N. Kesminas.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos