N. Hayesas: „Žaidėjai po sezonų „Žalgiryje“ tampa geresni“ © Stop kadras

Antradienį Kauno „Žalgirio“ komandos naujokui iš JAV Nigelui Hayesui sėkmingai atlikta sveikatos patikra, o krepšininkas spėjo susipažinti su „Žalgirio“ arena ir dalimi komandos draugų naujajame sezone.

Pirmajame savo interviu su „Žalgiris TV“ 24-erių metų 203 cm ūgio krepšininkas papasakojo apie savo darbus vasarą bei pasidalino mintimis apie būsimą sezoną su Kauno „Žalgiriui“.

„Vasarą stengiausi pailsėti, pralaidau laiko su šeima ir draugais. Pradėjau verslą aprangos srityje. Noriu savo gimtinėje atidaryti ir restoraną. Stengiausi sutvarkyti įvairius reikalus prieš keliaujant į Kauną. Tai atpalaiduoja, padeda nukreipti mintis. Reikia leisti kūnui ir mintims atsišviežinti. Reikia pasiruošti geram sezonui“, – tikino krepšininkas.

Praėjusiame sezone N.Hayesas išbandė legionieriaus patirtį Europoje ir tapo Stambulo „Galatasaray“ klubo žaidėju. Amerikietis solidžiai debiutavo Europos taurės turnyre, kuriame vidutiniškai per 29 minutes aikštėje pelnydavo po 15,7 taško, atkovodavo po 5,6 kamuolio ir rinkdavo po 17,8 naudingumo balo.

Vienu geriausiu „ketvirtųjų“ numerių turnyre tapęs amerikietis tikisi, jog Kaune žengs dar vieną žingsnį į priekį.

„Pirma patirtis Europoje buvo visai gera. Manau, man sekėsi pademonstruoti gerą krepšinį. Sugebėjau prisitaikyti prie vietinio krepšinio stiliaus. Išmokau naują užsienio kalbą, aplankiau daug skirtingų vietų. Susitikau su šauniais žmonėmis. Laukiu, kada galėsiu viską pakartoti čia, Lietuvoje“, – kalbėjo N.Hayesas.

Kitas krepšininko karjeros etapas ne tik pasuks į Kauną, bet pateiks ir naują išbandymą pačiam amerikiečiui – debiutą Eurolygoje. N.Hayesas nekantrauja prisijungti prieš trenerio Šarūno Jasikevičiaus sistemos. Kalbėdamas su „Žalgiris TV“ žaidėjas nekart pabrėžė, jog girdėjo tik gerus dalykus apie „Žalgirio“ specialistą.

„Kalbant apie „Žalgirio“ pasiūlymą, girdėjau, jog komandą treniruoja fantastiškas treneris. Labai geras treneris. Apie jį girdėjau tik gerus dalykus. Jis sugeba padėti žaidėjams tobulėti. Žinoma, kitas svarbus faktorius – Eurolyga. Jeigu nežaidi NBA, Eurolyga yra ta lyga, kurioje nori būti. Žaidėjai po sezonų su „Žalgiriu“ tampa geresni. Be to, klubas turi nuostabius sirgalius. Noriu tapti dar geresniu krepšininku, tęsti savo tobulėjimą. Manau, čia galiu išpildyti šias sąlygas“, – teigė N.Hayesas.

Interviu metu amerikietis tvirtino nesantis tik vienos pozicijos žaidėjas ir, apibūdindamas save, pavartojo už Atlanto vartojamą frazę „tweeneris“. Taip apibūdinami krepšininkai, galintys žaisti keliose pozicijose, tačiau neturintys vienos ryškios pozicijos bruožų.

„Nesu tikras aukštaūgis. Esu daugiau „tweeneris“. Nežinau, ar esate Lietuvoje susipažinę su šiuo terminu. Galiu žaisti tiek arčiau krepšio, tiek toliau nuo jo. Tai viena mano stipriausių žaidimo savybių. Manau, tai ir sugebėsiu suteikti komandai“, – aiškino naujasis žalgirietis.

Interviu pabaigoje N.Hayesas perdavė žinutę „Žalgirio“ sirgaliams ir kvietė gerbėjus palaikyti žaidėją sezono metu.

„Ką pasakyčiau sirgaliams? Dirbu labai sunkiai ir stengiuosi būti kaip įmanoma geresniu. Stengiuosi atiduodi visą save. Kai atiduodu visą save aikštėje – palaikykite mane, kai neatrodau geriausiai – irgi palaikykite mane“, –  teigė N.Hayesas.

zalgiris.lt

Straipsnio įvertinimas: 0 0

Kitos naujienos