N. Čanakas: žengėme į aikštę ir norėjome nugalėti © Pauliaus Žukausko nuotr.

Citadele Karaliaus Mindaugo taurės turnyre trečius metus iš eilės iškovojo Panevėžio „Lietkabelis“. Puikiai po ilgosios pertraukos rungtynes perlaužę panevėžiečiai šventė pergalę mažajame finale 84:73 (17:25, 18:20, 32:11, 17:17) nugalėję Klaipėdos „Neptūną“.

„Noriu pasveikinti savo trenerių štabą ir žaidėjus, didžiuojuosi, atvykome čia, turėjome sunkias rungtynes su „Žalgiriu“, bet žengėme į aikštę ir norėjome nugalėti.

Pirma pusė buvo sunki gynyboje, kartais nepavyko gynyba 2 prieš 2, kartais baudė snaiperiai ir pirmavo dešimčia taškų.

Antroje pusėje pakeitėme gynybą, panaudojome zoninę gynybą ir buvome aktyvūs „Neptūnas” prametė ir galiausiai pataikėme metimus ir puolime žaidėme taip, kaip treniravomės ir ruošėmės”,- apie rungtynes kalbėjo Panevėžio „Lietkabelio” strategas Nenadas Čanakas

Gerų žodžių apie komandos žaidimą neslėpė ir Klaipėdos ekipos strategas.

Esu patenkintas, dėl to, kaip komanda sureagavo po pralaimėjimo vakar, patenkintas tuo ką mačiau per pirmus du kėlinius, bet pralaimėjome trečiajame kėlinyje, tai akivaizdu ir tai visi matė, padarėme daug klaidų, po kurių praleidome 27 taškus.

Po pertraukos pradėjome panikuoti po kelių netaiklių metimų, prametėme iš po krepšio, Simas gavo techninę pražangą, be jokios priežasties. Nereikia diskutuoti su teisėjais, reikėjo tiesiog tęsti žaidimą.

Apie Tado Sedekerskio progresą „Neptūno treneris atsiliepė dviprasmiškai,- Tai vaikinas kuriam reikia pasitikėjimo, jam reikia laiko žaisti, bet jis turi suprasi, ko mes norime. Nesakau, kad esu juo nepatenkintas, bet nepakanka jo indelio, manau, kad jis gali duoti daugiau ir tikiu tuo.,- apie Tadą Sedekerskį atsiliepė Neptūno vyr. Treneris J. Žuža.