N. Čanakas: „Manau, kad pabaigoje nusipelnėme pergalės“ © fiba.com nuotr.

Klaipėdoje šeimininkavęs „Lietkabelis“ 84:78 (22:27, 18:14, 21:22, 23:15) palaužė vietos „Neptūną“ (13/10) ir išrašė pirmąjį pralaimėjimą klaipėdiečių vyriausiajam treneriui Tomui Gaidamavičiui, kuriam tai buvo vos antrosios rungtynės, kaip „Neptūno“ stratego.

Po rungtynių kalbėjęs Nenadas Čanakas pasidžiaugė tuo, kaip komanda sužaidė rungtynių pabaigoje.

„Svarbi pergalė mums. Pirma pusė buvo labai prasta, kur „Neptūno“ geriausios atakos gimdavo iš mūsų klaidų. Jie atkovojo daug kamuolių po mūsų krepšiu ir todėl atsilikome po pirmos rungtynių pusės.

Antroje pusėje nustojome klysti ir pradėjome naudoti zoninę gynybą. Manau, kad nusipelnėme pergalės pabaigoje“, – teigė N. Čanakas.

Savo ruožtu T. Gaidamavičius teigė, jog klaipėdiečiai užstrigo varžovų gynybos pinklėse.

„Jie pastatė zoninę gynybą ketvirtajame kėlinyje, o mes užstrigome. Buvo disciplinos nesilaikymas, o jie užpuolė greitomis atakomis“, – slogų startą ketvirtajame kėlinyje aiškino T. Gaidamavičius.