N. Čanakas: „Laimėjome dėl savo geros gynybos“ © kklietkabelis.lt nuotr.

Panevėžio „Lietkabelio“ komanda Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) sezoną pradėjo pergale, kai 74:61 pranoko Prienų „CBet“ ekipą.

Vyriausiasis treneris Nenadas Čanakas pasidžiaugė savo auklėtinių gynyba ir mano, kad komandos žaidimas dar tikrai gali pagerėti.

„Visos pirmosios rungtynės yra specifinės. Labai svarbu laimėti, kai pradedi pirmenybes savų žiūrovų akivaizdoje. Šiandien laimėjome dėl savo gynybos. Tikiuosi, kad ir toliau gynyboje žaisime taip, kaip parodėme ir, manau, kad dar turime vietos tobulėjimui.

Pirmoje dalyje taip pat gerai gynėmės, bet nepataikėme metimų. Po pertraukos pradėjome tritaškiu, tada pelnėme dvitaškį su pražanga ir tai mums suteikė laisvės.

Norėčiau, kad puolime mūsų veiksmai būtų sklandesni ir mes turime bėgti į puolimą. Per pirmus du kėlinius to nedarėme, tiesiog nepasinaudojome savo privalumais. Jeigu taip bėgsime į priekį kaip po pertraukos, viskas bus gerai“, – kalbėjo serbas.

Kitą dvikovą „Lietkabelis“ žais FIBA Čempionų lygos atrankoje, kai rugsėjo 26-ąją Nikosijoje susitiks su „Keravnos“.