N. Calathesas atvedė „Panathinaikos“ į pergalę, Milano ekipa krito Miunchene © SIPA nuotr.

Naujajame Eurolygos sezone ketvirtadienį vakare buvo sužaistos dar dvejos intriguojančios rungtynės.

Antroje vakaro akistatoje Atėnų „Panathinaikos“ 87:82 (14:17, 23:18, 29:18, 21:29) palaužė į Eurolygą po pertraukos grįžusią Belgrado „Crvena zvezdą“.

Graikus į pergalę vedė Nicko Calathesas, kuris per 32 minutes pelnė 21 tašką, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 3 kamuolius.

Rungtynės didžiąją jų dalį buvo apylygės, tačiau „Pao“ į priekį pabėgo trečiajame ketvirtyje, kai surinko 29 taškus, o varžovams leido įmesti tik 18.

„Panathinaikos“: Nickas Calathesas 21 (7 rez. perd., 23 naud. bal.), Deshaunas Thomasas 18 (11 atk. kam.), Tyrese‘as Rice‘as 12, Jimmeris Fredette‘as 11.

„Crvena zvezda“: Jamesas Gistas 22 (7 atk. kam.), Stratos Perperoglou ir Billy Baronas (5 atk. kam., 6 rez. perd.) po 15.

Kitose rungtynėse buvo užfiksuota pirmoji nedidelė turnyro staigmena: namuose žaidusi Miuncheno „Bayern“ 78:64 (22:23, 21:11, 19:16, 17:14) nugalėjo Milano „AX Armani Exchange“ krepšininkus.

Milano ekipa rungtynes Miuchene pradėjo puikiai ir jau per pirmąjį kėlinį surinko 23 taškus, tačiau po svaiginančio starto sekė įkritimas į duobę: antrajame ketvirtyje svečiai surinko viso labo 11 taškų, trečiajame – 16, ketvirtajame – 14.

Bavarų ekipoje išsiskyrė Vladimiras Lučičius ir Nihadas Džedovičius – pirmasis surinko 18 taškų ir atkovojo 5 kamuolius, o antrasis pridėjo dar 16 tšk.

Milano ekipoje puikiai debiutavo Luisas Scola – 17 taškų ir 6 atkovoti kamuoliai. Sergio Rodriguezas pridėjo 14.

„Bayern“: Vladimiras Lučičius 18 (5 atk. kam., 26 naud. bal.), Nihadas Džedovičius 16, Maodo Lo 12, DeMarcusas Nelsonas 9.

„AX Armani Exchange“: Luisas Scola 17 (6 atk. kam.), Sergio Rodriguezas 14 (1/6 tritaškiai, 6 rez. perd.), Amedeo Della Valle 10, Shelvinas Mackas ir Kalebas Tarčewskis (8 atk. kam.) po 6.