M.Šernius: „Šios rungtynės buvo lyg treniruotė“

M.Šernius: „Šios rungtynės buvo lyg treniruotė“ 0 0 2019-10-08 21:59 © STOP kadras

Užtikrintą pergalę pirmojo Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) turnyro etape iškovojusi Prienų „CBet“ ekipa prieš atsakomąjį mačą įgijo 18 taškų pranašumą ir yra viena koja kitame etape.

Prienų komandos vyriausiasis treneris Mantas Šernius teigė, kad į Šilutę jo auklėtiniai atvyko galvodami apie svarbiausius mūšius pajėgiausioje Lietuvos krepšinio lygoje (LKL). Tiesa, pridūrė, kad prisitaikyti prie varžovų žaidimo prireikė ne tik laiko, bet ir atitinkamų sprendimų ilgosios pertraukos metu.

„Šias rungtynes mes panaudojome kaip treniruotę ir darėme užduotis kitoms LKL rungtynėms. Žinoma, teko prisitaikyti prie Nacionalinės krepšinio lygos niuansų ir tikrai nebuvo lengva žaisti prieš mažą penketą mūsų dideliems žaidėjams, dėl to po dviejų kėlinių teko daryti korekcijų ir džiugu, kad žaidėjai į jas sureagavo ir suprato kaip reikia žaisti su „Šilute“.

Varžovų energija tikrai buvo didesnė lyginti su mūsiške, jie buvo motyvuoti žaisti prieš Lietuvos krepšinio lygos komandą, pasirodyti, ypatingai savų žiūrovų, kurie kūrė stiprų ir smagų palaikymą, akivaizdoje. Būtent palaikymas priminė mano senus gerus laikus, kai pats gyvenau Šilutėje ir nė kiek neabejoju, kad krepšinis čia gyvuoja ir dar gyvuos“, – komentuodamas dvikovos baigti prisiminė ir gyvenimą Šilutėje M.Šernius.

Paklaustas ar prieš atsakomąjį susitikimą Prienuose komanda jaučiasi ramiai dėl turimo 18 taškų pranašumo, M.Šešnius neslėpė, kad laukia dar vienos, labiau treniruočių pobūdžio rungtynės.

„Mes visada žiūrime į savo tikslus. Pirmiausiai – kuo mažiau klaidų gynyboje ir kuo kokybiškesnis puolimas. Tai yra daugiau trenruotės“, – kalbėjo „CBet“ treneris.

0 0

Komentarai (0)