M.Šernius: „Rungtynių pabaigoje pagaliau galėjau atsisėsti“ © Pauliaus Žukausko nuotr.

Prienų „CBet“ (10-12) krepšininkai Saulės mieste ne kartą turėjo persvarą, ne kartą ją išleido, tačiau lemiamu metu sužaidė tiksliau ir „Betsafe–LKL“ čempionate iškovojo dar vieną pergalę, įveikdami „Šiaulių“ (6-16) krepšininkus 87:74.

Po pergalės „CBet“ treneris Mantas Šernius sakė, jog liko patenkintas savo auklėtinių pasirodymų.

„Rungtynės tikrai gavosi geros, vyko ir trenerių kova. Aišku, šitoje vietoje reikia būti atidžiam, nes „Šiauliai“ mėgsta siurprizus tiek gynyboje, tiek ir puolime. Buvo svarbu reaguoti į tai, ką pasiūlys varžovai.

Susitvarkėme tikrai gerai, buvo klaidelių pirmoje pusėje nemažai, bet vėliau laikėmės savo taisyklių ir manau, kad ketvirtas kėlinys buvo lengvesnis ir pagaliau rungtynių pabaigoje galėjau atsisėsti“, – teigė M. Šernius.

Tuo tarpu šiauliečių vedlys Antanas Sireika iš savo auklėtinių pasigedo kovingumo.

„Mes galime ir pralaimėti, esame žmonės, bet ne šitokia energija, bėgiojimu ristele. Turime parodyti, kad galime kovoti, galime spausti, tai visada būdavo „Šiaulių“ bruožas.

Šito labai pasigedau ir esu nepatenkintas. Turėjome visus žaidėjus. Gal mano klaida, kad pasitikėjau žmonėmis, kurie buvo traumuoti, nesitreniravo ir atėjo tiesiog į rungtynes. Daviau žaisti, nes jie labiau patyrę, rezultatas nesakė nieko blogo, bet paskui tiesiog pakrypo į kitą pusę ir nebuvo žmonių, kurie galėtų sustabdyti.

Reikėjo kažkaip kitaip patiems sužaisti agresyvesne sudėtimi. Esu nepatenkintas rungtynėmis“, – sakė A. Sireika.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos