„Monaco“ komandos apžvalga (Eurolyga 2022) © Organiz. nuotr.

Tęsiame Eurolygos komandų komplektacijos apžvalgą. Šį kartą apžvelgiame sustiprėjusią „Monaco“ ekipą.

Praėjusio sezono rezultatas – ketvirtfinalis (7 vieta reguliariajame sezone).

Išvyko: Leo Westermannas, Parisas Lee, Dwayne'as Baconas, Danilo Andjušičius, Jerry Boutsiele, Willas Thomasas, Brockas Motumas, Ibrahima Fallas-Faye, Rudy Demahis, Robas Gray.

Atvyko: Elie Okobo, Jordanas Loydas, Jaronas Blossomgame‘as, Johnas Brownas, Adrienas, Moermanas, Matthew Strazelis, Yoanas Makoundou.

Žvelgiant į monegaskų komplektaciją, žvilgsnis iškart krypsta į gynėjų liniją. Čia ryškus postūmis į priekį.

Išvykusius Leo Westermanną ir Parisą Lee komandoje pakeitė Jordanas Loydas bei „ASVEl“ ekipoje proveržio sezoną sužaidęs Elie Okobo.

Loydas jau kelis sezonus įrodinėja, jog gali būti taškų mašina, o Elie Okobo yra tinkamas jaunas, bet jau savo įrodęs krepšininkas prie šių dviejų puolimo lyderių.

Gali kilti klausimas ar pavyks pasidalinti kamuoliu šiems krepšininkams. Mike‘as Jamesas jau praėjusiame sezone ne kartą yra parodęs, jog ne jis yra visa komanda. Ne kartą Eurolygoje matome kaip gynėjas pasitraukia į kampą atakos metu ir leidžia kurti savo komandos draugams.

Jordanas Loydas ir Elie Okobo neatrodo kaip tie krepšininkai, kurie savo ego keltų aukščiau komandos rezultatų, o tikslas komandos bus vienas – patekti į Eurolygos finalo ketvertą.

Puolimo grandį „Monaco“ papildė Europos taurėje žibėjusiu Jaronu Blossomgame‘u. Amerikietis pernai rungtyniavo Ulmo „Ratiopharm“ ir Europos taurėje rinko vidutiniškai po 16 taškų, o tritaškius metė 41 procento taiklumu.

Sunku pasakyti, kaip šiam krepšininkui seksis adaptuotis aukštesniame lygyje, bet pirmasis įspūdis Prancūzijos pirmenybėse yra neblogas. Amerikietis vedė „Monaco“ ekipą į pergalę prieš „Nancy“ klubą pelnydamas 20 taškų.

Ketvirto numerio pozicijoje 2 skirtingo žaidimo stiliaus naujokai – Johnas Brownas ir Adrienas Moermanas.

Adrienas Moermanas gali pasiūlyti metimą iš trijų taškų zonos, o Johnas Brownas pasižymi puikia gynyba ir didelę energiją. Milžinišku noru ir kibiomis rankomis pasižymintis amerikietis, praėjusiame sezone, rungtynėse prieš „Barceloną“ perėmė net 7 kamuolius. Tikėtina, jog aukštaūgis rungtynių pabaigose bus naudojamas kaip vidurio puolėjas.

„Monaco“ išsaugojo abu vidurio puolėjus – Donatą Motiejūną ir Donta Hallą. Aukštaūgiai gali pasiūlyti skirtingus dalykus. Motiejūnas suteikia kreatyvumo puolime, tuo tarpu Hallas yra labai atletiškas ir aukštai virš lanko kylantis krepšininkas.

Komplektacijos vertinimas – 9

Labai įvairi ir skirtingus penketus tiek puolime, tiek gynyboje galinti pasiūlyti ekipa. Praėjusį sezoną buvo kalbėta, jog „Monaco“ yra Mike‘o Jameso komanda. Šiemet Eurolygos žvaigždė aplink save turi žymiai geresnius krepšininkus. Praėjusiame sezone monegaskai buvo per vieną pergalę nuo Eurolygos finalo ketverto. Neabejojama, jog šiemet komandos tikslas yra ten atsidurti.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...