Mobilioji aplikacija: Pasaulio krepšinio čempionatui skirtas naujas žaidimas „Mes už Lietuvą“ © Lietuvos krepšinio federacija

Artėjant Pasaulio vyrų krepšinio čempionatui, sirgaliai ne tik galės prie televizorių ekranų aistringai palaikyti Lietuvos rinktinę, bet ir belaukdami rungtynių linskmai praleisti laiką ir pasivaržyti tarpusavyje. Lietuvos krepšinio federacija ir kompanija „SneakyBox“ aistruoliams artimiausiu metu pristatys žaidimą mobiliesiems įrenginiams – „Mes už Lietuvą“.

Programėlė bus skirta mobiliosioms iOS ir Android operacinėms sistemoms. Žaidimas bus nesudėtingas ir lengvai valdomas, o sirgaliai galės rungtyniauti tarpusavyje įvairiuose krepšinio situacijų epizoduose. Žaidime netrūks ir juokingų akimirkų, kurios kartais pasitaiko ir tikrame sporto pasaulyje.

„Oficialūs krepšinio čempionatai visada sukelia didelį ažiotažą ir prikausto sirgalių dėmesį. Visi pasineria į krepšinio kovas ir tai kas vyksta aplink jas – dalyvauja įvairiose, akcijos, loterijose, aktyvacijose. Vieną tokių, Pasaulio čempionato proga, sirgaliams norime pasiūlyti ir mes bei dar labiau įtraukti į kovų sūkurį. Paprastas, bet tuo pačiu azartiškas ir inovatyvus žaidimas lei s smagiai praleisti laiką laukiant Lietuvos vyrų rinktinės rungtynių, o patys geriausi galės laimėti ir orginalių prizų“, – sakė Lietuvos krepšinio federacijos prezidentas Arvydas Sabonis.

Šiuo metu vyksta intensyvus kūrimo darbai. Pirmosios žaidimo versijos išleidimo data numatoma rugpjūčio pradžioje.

„Džiaugiamės, kad Lietuvos krepšinio federacija patikėjo mobiliojo žaidimo idėja ir sutiko bendradarbiauti su „SneakyBox“ kompanija. Sieksime per aplikacijos turinį perteikti sirgaliams kuo daugiau azartiškų akimirkų belaukiant būsimų rinktinės rungtynių. Šiuo metu intensyviai dirbame kartu su federacijos atstovais analizuodami įvairius aspektus, susijusius su įvykiais krepšinio aikštelėje, kuriuos norime atkartoti žaidime. Taip pat numatome, kad prie kūrimo proceso prisijungs krepšininkai bei treneris“, – sake UAB „SneakyBox“ direktorius Liudas Ubarevičius.”

Kiekvienas atsisiuntęs programėlę turės galimybę ne tik smagiai praleisti laiką ir pasivaržyti tarpusavyje, bet ir laimėti orginalių Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės dovanų.

Lietuvos krepšinio federacija

Lietuvos krepšinio federacija

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...