M.Krivo karjera krypsta į NCAA: kelsis į prestižinį universitetą © LKL.lt nuotr.

Vienas talentingiausių Kauno „Žalgirio“ krepšinio jaunimo sistemos žaidėjų Motiejus Krivas kelia sparnus už Atlanto. 18-metis aukštaūgis karjerą tęs NCAA lygoje rungtyniaujančiame Arizonos universitete.

Vidurio puolėjo pozicijoje rungtyniaujantis M.Krivas su „Žalgirio-2“ komanda šiame sezone tapo Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) nugalėtoju bei buvo išrinktas geriausiai besiginančiu lygos krepšininku.

Talentingas žaidėjas NKL pirmenybėse šiame sezone vidutiniškai rinko po 13,7 taško, atkovodavo po 9,8 atšokusio kamuolio ir atlikdavo po 1,5 rezultatyvaus perdavimo per rungtynes.

Pagrindinėje „Žalgirio“ komandoje M.Krivas šiemet taip pat sulaukė savo šansų. Kartu su pagrindine „Žalgirio“ ekipa M.Krivas bus iki pat šio sezono pabaigos ir su komanda toliau bus susikoncentravęs į Lietuvos krepšinio lygos kovas.

„Dėmesio iš NCAA komandų turėjau jau ilgą laiką, bet iki pat NKL sezono pabaigos buvau susikoncentravęs tik į krepšinį. Kai įvykdėme savo tikslus, tada su šeima galėjome sėstis prie stalo ir ieškoti sprendimų dėl mano ateities. Pasvėrę visus prieš ir už nusprendėme, kad žaidimas JAV man gali tapti puikia proga. Noriu padėkoti visai „Žalgirio“ organizacijai ir joje dirbantiems žmonėms – amžinai liksiu žaliai baltas“, – atsisveikindamas sakė vienu talentingiausių Lietuvos krepšininkų laikomas M.Krivas.

Kauno „Žalgirio“ jaunimo krepšinio komandų vadovas Gediminas Navickas teigė, kad toks jaunojo žalgiriečio sprendimas klubui nebuvo netikėtas.

„Visą laiką žinojome, kad Motiejus turi galimybę išvykti į NCAA. Turime susirinkę tik geriausią informaciją apie Arizonos universiteto trenerius, spalio mėnesį patys lankėmės Arizonoje, stebėjome treniruotes. Ateityje Motiejus tikrai gali žaisti „Žalgirio“ pagrindinėje komandoje, todėl mums, kaip organizacijai, labai svarbu kokioje aplinkoje jis tobulės“, – sakė G.Navickas.

Pasak G.Navicko, M.Krivas ir kelias pro organizacijos krepšinio piramidę yra labai geras pavyzdys kitiems jauniems žaidėjams.

„Jis praėjo visus „Žalgirio“ krepšinio piramidės žingsnius, todėl labai džiaugiamės, kad Motiejus bei jo šeima visada pasitikėjo „Žalgirio“ organizacija. Jis visada kantriai dirbo, tikėjo procesu ir dėjo tvirtus žingsnius link vyrų krepšinio. Tikiu, kad padėjome tvirtus žalgirietiškus vertybinius pamatus tolimesniam Motiejaus etapui“, – 214 cm ūgio žaidėjo sprendimą komentavo jaunimo sistemos vadovas.

Papildymu itin džiaugėsi Arizonos universiteto vyriausiasis treneris Tommy Lloydas.

„Motiejus yra išskirtinis žaidėjas ir žmogus, todėl džiaugiamės, kad jis prisijungia prie mūsų programos. Jis yra talentingas aukštaūgis, mokantis gerai žaisti prie krepšio, turintis gerą aikštės matymą ir galintis padėti komandai gynyboje. Jis atvyksta iš vienos geriausiai jaunuosius krepšininkus ruošiančios organizacijos Europoje, kuriai padėjo laimėti NKL čempionatą“, – sakė 48-erių metų krepšinio specialistas, anksčiau dirbęs ir Gonzagos universitete su Domantu Saboniu.

Beje, į Arizonos universitetą iš „Žalgirio“ sistemos 2020-aisiais taip pat persikėlė estas Kerras Kriisa.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos