M.Kiltinavičius: „Sėkmė nebuvo mūsų pusėje“

M.Kiltinavičius: „Sėkmė nebuvo mūsų pusėje“ © stopkadras 2019-11-03 20:07 0 0

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) kovose Kėdainių „Nevėžis“ toliau stringa ir patyrė antrąją nesėkmę paeiliui. Be Viny Okouo žaidę kėdainiškiai išvykoje 66:87 nusileido Pasvalio „Pieno žvaigždėms“ ir nukrito į turnyro lentelės dugną.

Spaudos konferencijoje mažai priekaištų savo žaidėjams turėjęs „Nevėžio“ vyriausiasis treneris Marius Kiltinavičius vylėsi, kad šiose rungtynėse jo komanda visai neturėjo sėkmės.

„Gerai pradėjome rungtynes, žaidėme drausmingą krepšinį. Manau, kad pirmus du kėlinius žaidėme gerai, tačiau sėkmė nebuvo mūsų pusėje, bet pavyko išlaikyti drausmę.

Trečiojo ketvirčio pirmas kelias minutes vyrai irgi vykdė tai ką buvome sutarę pagal tai, kaip varžovai gynėsi, bet sėkmė į mūsų pusę neatsisuko ir antroje rungtynių dalyje. Prametėme labai daug gerų metimų iš po krepšio, kėlinio pradžioje nepataikėme tokių penkių ar šešių visiškai laisvų tritaškių, o varžovai pataikė kelis sudėtingus metimus ir to dėka jie pabėgo.

Paskui mums vytis ir jėgų nebeliko, ir koncentracija dingo, nebežaidėme to žaidimo, kurį norėjome žaisti. Visgi nepaisant to, esu patenkintas savo komanda ir jiems pasakiau tą patį“, – rungtynių baigtį aiškino M.Kiltinavičius.

0 0

Komentarai (0)