M.Kiltinavičius: misteris Chauncey išdarinėjo stebuklus

M.Kiltinavičius: misteris Chauncey išdarinėjo stebuklus 0 0 2019-11-30 20:41 © STOP kadras

Praėjusį savaitgalį nesėkmę net 52 taškų skirtumu patyrusi Alytaus „Sintek–Dzūkija“ grįžo į pergalių kelią. Alytiškiai išvykoje 74:70 įveikė Kėdainių „Nevėžį“.

„Nevėžio“ vyr. treneris Marius Kiltinavičius nuo suolo nepakėlė Lauryno Beliausko ir Medo Kuprijanovo, o alytiškių gretose nepasirodė Loganas Mclane‘as ir Lukas Kvedaravičius.

„Viena iš skaudžiausių klaidų buvo rungtynių pabaigoje, kai liko tik nubėgti į greitą puolimą užbaigti, bet praradome kamuolį. Tokių momentų buvo keletas.

Turint omenyje, kad misteris Chauncey (aut. past. Collinsas) išdarinėjo stebuklus, gan disciplinuotai gynėmės. Praleidome 74 taškus prie tokio jų pataikymo. Atkovojome 17 kamuolių puolime, bet gaila, jog nepavyko jų paversti taškais“, – po nesėkmės apmaudą liejo M. Kiltinavičius.

„Kaip jau sakiau prieš rungtynes, bus sunkios rungtynes, nes su „Nevėžiu“ žaidžiame jau ketvirtąjį kartą. Žinome vieni kitus, yra taktinių pasikeitimų. Savo pastangų dėka sugebėjome nugalėti. Kovėmės visas 40 minučių“, – pergale džiaugėsi Valdemarą Chomičių pavadavęs Nikola Vasiljevas.

0 0

Komentarai (0)