M.Jameso ir J.Strielneko vedama CSKA sutriuškino „Fenerbahče“ © „Sputnik“ nuotr.

Į pergalių kelią Eurolygoje sugrįžo siautulingą pasirodymą surengusio Mike'o Jameso vedama Maskvos CSKA. Aštuntojo turo rungtynėse po ilgosios pertraukos atitrūkę Dimitrio Itoudžio auklėtiniai savų žiūrovų akivaizdoje 88:70 (21:17, 18:17, 25:15, 24:21) susitvarkė su toliau sunkiai įsivažiuojančia Stambulo „Fenerbahče“ ekipa.

Praėjusią savaitę skaudų antausį Prancūzijoje nuo Vilerbano ASVEL gavusio Rusijos klubo gretose išsiskyrė M.Jamesas. Tritaškiais varžovus varpęs amerikietis aikštelėje praleido kiek daugiau nei 30 minučių, per jas pelnė 31 tašką (2/4 dvitaškiai, 6/8 tritaškiai, 9/9 baudos), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 2 kamuolius bei surinko net 38 naudingumo balus.

M.Jamesui talkino ne ką prastesį pasirodymą surengęs latvis Janis Strelnieks, kuris per beveik 24 minutes įmetė 23 taškus (4/6 dvitaškiai, 4/5 tritaškiai, 3/3 baudos), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 3 kamuolius ir pasirodymą vainikavo surinkęs 29 efektyvumo balus.

„Fenerbahče“ neišgelbėjo per 31 minutę 20 taškų (1/3 dvitaškiai, 4/7 tritaškiai, 6/7 baudos) pelnęs ir 6 rezultatyvius perdavimus komandos draugams atlikusio Kosto Slouko ir beveik be keitimų žaidusio ir 19 taškų (5/7 dvitaškiai, 2/6 tritaškiai, 3/5 baudos) varžovams atseikėjusio Derricko Williamso duetas.

Šiose rungtynėse Turkijos vicečempionai vertėsi be vieno iš savo lyderių Nando De Colo. 32 metų 196 cm ūgio prancūzas susitikimą praleido dėl raumenų skausmo.

CSKA: Mike'as Jamesas (6/8 trit., 9/9 baud., 38 naud.) 31 tšk., Janis Strielniekas (4/5 trit., 3/3 baud., 29 naud.) 23 tšk., Darrunas Hilliardas 9 tšk., Kyle'as Hinesas (7 atk. kam.) 8 tšk.

„Fenerbahče“: Kostas Sloukas (6 rez. perd.) 20 tšk., Derrickas Williamsas 19 tšk., Luigi Datome, Tarikas Biberovičius ir Nikola Kaliničius (10 atk. kam.) po 6 tšk.