Milano „AX Armani“ komandos apžvalga (Eurolyga 2022) © Organiz. nuotr.

Tęsiame Eurolygos komandų apžvalgas. Apžvelgę praėjusio sezono finalo ketverto dalyvių nuveiktus darbus, dabar kreipiame žvilgsnį į ketvirtfinalį patekusias ekipas. Pirmoji – Milano „AX Armani“ ekipa.

Praėjusio sezono rezultatas – ketvirtfinalis (3 vieta reguliariajame sezone).

Išvyko: Sergio Rodriguezas, Malcolmas Delaney, Troy Danielsas, Ricardo Moraschini, Trey Kellas, Benas Bentilas, Jerianas Grantas, Kalebas Tarczewski, Davide Moretti, Dinos Mitoglou (gali palikti).

Atvyko: Brandonas Daviesas, Kevinas Pangosas, Billy Baronas, Nazas Mitrou-Longas, Johannesas Voigtmannas, Deshaunas Thomas, Stefano Tonutas.

Didelės permainos milaniečių gretose.

Iš pagrindų pakeista gynėjų linija. Labai solidžiai atrodo Kevino Pangoso įsigijimas, kuris pakeitė į „Real“ išvykusį Sergio Rodriguezą. Kanadietis nerado vietos NBA lygoje, tačiau praeiti sezonai Eurolygoje neleidžia abejoti, jog buvęs žalgirietis taps vienu iš komandos lyderių.

Į Milaną atvyko dar vienas buvęs „Žalgirio“ krepšininkas – Brandonas Daviesas. Jis ir K. Pangosas, kadaise, atvedė Kauno klubą į Eurolygos finalinį ketvertą, o dabar sukaupę didelį patirties bagažą, žaisdami aukščiausiame lygyje, neabejotinai taps pagrindiniais Shavono Shieldso pagalbininkais,

Kitas įdomus „AX Armani“ ėjimas – Nazas Mitrou-Longas. Kūrybiškas gynėjas, turi trejų metų patirtį NBA lygoje, o pernai žaisdamas Brešos „Germani“, Italijos čempionate vidutiniškai rinko po 17,5 taško ir atliko po 5 rezultatyvius perdavimus.

Į nepasiteisinusio pirkinio Troy Danielso poziciją atkeliavo patikrintas Eurolygoje variantas – Billy Baronas. Turint tokius puikius kamuolio skirstytojus, kaip Pangosas, Mitrou–Longas ar tas pats Shieldas, Baronui tikrai nebus sudėtinga gauti laisvus tritaškius iš pagavimo.

Paskutinis esminis komandos pirkinys – Deshaunas Thomas. Šio krepšininko rolė turėtų būti panaši, kokia buvo Miunchene – rolinis, 15-20 minučių krepšininkas, leisiantis pailsėti Shavonui Shieldsui.

Dar vienas krepšininkas į rotaciją – Johannesas Voigtmannas. Iš toli gebantis pataikyti aukštaūgis komandoje pakeis veikiausiai ekipoje neliksiantį Dinos Mitouglou. Kaip ir Billy Baronas taip ir vokietis tikrai turės nemažai progų atakuoti iš toli, o jei šie krepšininkai įsišaudys, „AX Armani“ gali tapti problema bet kuriai ekipai Eurolygoje.

Komplektacijos vertinimas – 9,5

Milano klubas atliko tam tikrą išsivalymą komandoje. Vilčių nepateisinusius arba mažą rolę ekipoje turėjusius krepšininkus pakeitė solidūs, savo vardą lygoje turintys krepšininkai. Didžiausi praradimai komandoje – įžaidėjo grandis (Sergio Rodriguezas ir Malcolmas Delaney), bet Kevino Pangoso ir Nazo Mitrou-Longo įsigijimai tikrai kompensuoja šias netektis.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos