„Megažaidėją“ pažadėjęs G. Žiemelis: laimėsime prieš „Žalgirį“ © Pauliaus Žukausko nuotr.

Vienas iš „Wolves“ ekipos savininkų Gediminas Žiemelis socialiniame tinkle pažadėjo gerbėjams, kad klubą papildys itin aukšto lygio krepšininkas.

Tuo pačiu verslininkas pateikė prognozes artėjančioms Vilniaus komandos rungtynėms.

„Blogai, kad arena pilna, kad žvaigždės apsilankiusios irgi blogai, kad niekas iš krepšinio nepadarė verslo irgi nepasiekiamybė ir t.t.

Kiekvienas turi teisę spręsti, bet mūsų verslo verslo pasiekimai – 2,5 milijardų eurų pajamos ir 400 milijonų eurų editba.

Gal kažką reiškia didelis būrys sėkmingų vadovų ir dominavimas savo srityje... Žemaičio neskolinsime, nors ir bus papildymas – mega žaidėjas, čia pirmas komentaras.

Karinius duos daug naudos, nes ne šiaip jį pakvietėm, jį kvietėme kartu su JV. Centras – negaliu atskleisti detalių, bet irgi bus naujienų.

Apie Rasheed, kuris tapo šeimos nariu, jau nekalbu... Ir visus kitus komandos narius...

Kemzūros niekas neplanavo ir neplanuoja pakeisti – baikite fake news, darbštus treneris yra vertybė, sezono pradžioje pratęsėme – klausimas uždarytas. Jis vadovaus finaluose ir pateks į istoriją.

Spėjimas artimiausioms rungtynėms:

Prieš „Cedevita“ +12

Prieš Utenos „Juventus“ +3 (gali būti pratęsimas)

Prieš „Žalgirį“ +8

Prieš „Rytą“ -7 (pralošime).

Jeigu intuicija laimės tiksliai – tai sėkminga linkme ir suprantame bettinge (lažybose)... Linkėjimai iš kitos laiko zonos“, – teigė G. Žiemelis.

Straipsnio įvertinimas: 4 10

Kitos naujienos