Mažeikių ekipa pristatė naują logotipą

„7bet-NKL“ žaidžianti Mažeikių komanda pakeitė pavadinimą – klubas paskelbė, kad nuo šiol vadinsis „M Basket“.

Mažeikių komanda keturis sezonus, nuo 2017 iki 2021 metų, buvo žinoma kaip „Ereliai“, o visus kitus sezonus praleido po „Mažeikių“ vardu.

Taip pat ekipa pristatė ir naują komandos logotipą. Komandos spalvos išlieka nepasikeitusios – raudona ir balta.

„Mūsų krepšinio klubas auga ir tikiuosi, jog artimiausiu metu išaugsime tiek, kad galėsime žengti ir už Lietuvos ribų, – naująjį komandos įvaizdį pristatė klubo vadovas Arūnas Liškus. – Norime jums pristatyti naują tarptautinį mūsų krepšinio klubo pavadinimą ir prekinį ženklą „M Basket“. Naujasis pavadinimas ir logotipas simbolizuoja modernumą ir modernų mūsų požiūrį į klubo valdymą, tikslų siekimą, aiškiai nusako atstovaujamą sporto šaką.

Tikimės, kad naujasis komandos pavadinimas ir logotipas taps neatsiejamu mūsų ženklu tiek „7bet-NKL“, vėliau LKL ir galbūt ateityje tarptautiniuose turnyruose. „M Basket“ – tai tarptautinis Mažeikių bendruomenės krepšinio klubo vardas, „M Basket“ – tai aukšto lygio krepšinio organizacija, apimanti profesionalų krepšinio komandą ir vaikų akademiją, „M Basket“ – tai Mažeikių krepšinis, kuris, tikimės bus gerbiamas visų mūsų miestiečių ir kitų miestų bei šalių klubų, su kuriais mes kovosime.“

Straipsnio įvertinimas: 1 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...