Marijampolės ekipos vyr. treneris P.Šakinis: važiuosime į Kiniją © stopkadras

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ klubas jau kibo į darbus prieš artėjantį sezoną, o komandos vyriausiasis treneris Povilas Šakinis pasidalijo savo mintimis apie ekipos komplektaciją bei pasiruošimo procesą.

„Malonu grįžti, nes pažįstu komandos vadovus, sirgalius – žinau kaip jie stengiasi, dirba, ruošiasi kiekvienam sezonui. Yra malonu ir vėl prisijungti prie šios organizacijos”, – apie grįžimą į Marijampolę tinklalapiui „suduva-mantinga.lt“ sakė P. Šakinis.

Strategas pridėjo, kad vasara buvo ganėtinai ilga, tačiau jis laiką išnaudojo produktyviai.

„Žiūrint iš poilsio pusės vasara buvo gan ilga – keturi mėnesiai be darbo su krepšiniu. Vis dėlto nuo pačio krepšinio nebuvau nutolęs – žiūrėjau nemažą kiekį rungtynių jaunučių, jaunimo čempionatuose. Taip pat teko sudalyvauti keliuose seminaruose. Esu pasiilgęs krepšinio darbo ir jau nekantraudamas laukiu jo”, – sakė vyr. treneris.

„Komandos komplektaciją vertinu labai gerai. Žaidėjus pavyko pasikviesti tuos, kurie atitinka visą mano kaip trenerio krepšinio filosofiją. Su vadovais tikrai nudirbome neblogą darbą šioje vietoj, tad, galima sakyti, jog viskas yra tvarkoje“, – palankiai apie suburtą sudėtį kalbėjo specialistas.

Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionų gretas taip pat papildė trys perspektyvūs Marijampolės ŽSM auklėtiniai: Ignas Antanaitis, Aldas Mošiulis bei Mantvydas Kalinauskas. Dėl šių gabių jaunuolių itin džiaugėsi ir P. Šakinis.

„Esu labai patenkintas, kad komandoje bus trys perspektyviausi Marijampolės jaunieji žaidėjai, su kuriais šiek tiek teko dirbti liepos mėnesį dirbant stovykloje Marijampolėje. Tikrai labai džiaugiuosi, kad pavyko įtraukti juos į komandą. Ir manau, kad jiems tai bus žingsnis į priekį – į vyrų krepšinį“, – sakė strategas.

Kalbėdamas apie pasiruošimą artėjančiam sezonui, vyr. treneris teigė, kad jo planuose mažiausiai šešerios rungtynės bei kelionė į tolimąją Kiniją.

„Dabar visas pasiruošimas vyksta lauke su fizinio parengimo treneriu Aurimu, kuris pradėjo visą darbą. Kitą savaitę planuojame į rankas paimti krepšinio kamuolį ir pradėti dirbti salėje. Esame numatę mažiausiai šešerias draugiškas rungtynes. Rugsėjo viduryje planuojame sužaisti pirmąsias rungtynes, o paskui išvyksime į Kiniją – ten yra planas sužaisti penkis mačus ir grįžti (į Lietuvą) jau prieš pat sezono startą“, – baigė P. Šakinis.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos