Magiškasis L.Dončičius nukalė „Mavericks“ pergalę © AP nuotr.

Toliau puikiai Vakarų konferencijoje rungtyniauja Dalaso „Mavericks“ (12/6). Teksaso valstijos klubas išvykoje 120:113 (31:25, 22:25, 36:39, 31:24) įveikė Finikso „Suns“ (8/10).

„Mavericks“ gretose vėl nesustabdomas buvo Luka Dončičius. Slovėnas per beveik 38 minutes pelnė 42 taškus (pakartojo karjeros rekordą), atliko 11 rezultatyvių perdavimų bei atkovojo 9 kamuolius.

Tuo tarpu kitas Dalaso klubo lyderis Kristapas Porzingis per 34 minutes pelnė vos 2 taškus, tačiau atkovojo 13 kamuolių bei blokavo 3 varžovų metimus.

Šeimininkų gretose išsiskyrė Kelly Oubre jaunesnysis surinkęs 22 taškus bei sugriebęs 10 kamuolių.

„Mavericks“: Luka Dončičius (11 rez. perd., 9 atk. kam.) 42, Timas Hardaway jaunesnysis (6/9 trit.) 26, Sethas Curry 11, ..., Kristapas Porzingis (13 atk. kam., 3 blk.) 2.

„Suns“: Kelly Oubre jaunesnysis (10 atk. kam.) 22, Ricky Rubio (4/6 trit., 9 rez perd.) 21, Devinas Bookeris (8 rez. perd., 5 atk. kam.) 18, Aronas Baynesas (7 atk. kam.) 17.