Madrido „Real“ išvykoje nukovė „AX Armani“ © realmadrid.com nuotr.

Be sirgalių rungtyniavusi Milano „AX Armani (11-16) ekipa patyrė penktąjį pralaimėjimą iš eilės Eurolygoje ir namuose krito prieš Madrido „Real“ (21-6).

P. Laso treniruojama ekipa į Milaną atvyko tik rungtynių dieną ir 78:73 (11:25, 24:20, 11:10, 32:18) nugalėjo Artūro Gudaičio atstovaujamą komandą.

Artūras Gudaitis per 19 žaidimo minučių pelnė 9 taškus (4/7 dvit., 1/3 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir atliko vieną rezultatyvų perdavimą bei blokavo 2 metimus.

Šeimininkai puikiai pradėjo rungtynes ir susikrovė 14 taškų pranašumą, o po trijų kėlinių vis dar pirmavo devyniais taškais, tačiau žvėriškai 32:18 ketvirtąjį kėlinį sužaidusi „Real“ iš Italijos parsivežė šeštą pergalę iš eilės Eurolygoje.

Nugalėtojus į pergalę vedė Rudy Fernandezas, kuris per 21 aikštelėje praleistą minutę pelnė 16 taškų (4/9 trit., 0/1 dvit., 4/4 baud.) ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Milano ekipoje puikias rungtynes sužaidė Riccardo Moraschini, kuris per 34 minutes pelnė 21 tašką (4/6 trit., 1/4 dvit., 7/8 baud.), atkovojo 6 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Real“: Rudy Fernandezas 16, Nicolas Laprovittola, Walteris Tavaresas 13,  Trey'us Thompkinsas 13.

„AX Armani“: Riccardo Moraschini 21, Vladimiras Micovas 13, Keiferis Sykesas 10, Artūras Gudaitis 9.