Madride „Žalgiris“ nusileido Eurolygos čempionams © lkl.lt nuotr.

Kauno „Žalgirio“ (2-1) krepšininkai patyrė pirmą nesėkmę Eurolygos sezone. Kazio Maksvyčio auklėtiniai išvykoje rezultatu 79:93 (19:25, 24:28, 19:19, 17:21) nusileido Eurolygos čempionei Madrido „Real“ (3-0) ekipai.

Susitikimą Madride taikliu baudos metimu pradėjo ir vėliau vidutinio nuotolio metimu pasižymėjo Edgaras Ulanovas, Kevarriusas Hayesas įdėjo iš viršaus, Dovydas Giedraitis smeigė tritaškį iš kampo, o Keenanas Evansas surengė rezultatyvų reidą po krepšiu – 10:9. Po krepšiu sėkmingai pralindo E.Ulanovas, D.Giedraitis realizavo du baudų metimus, po puolime atkovoto kamuolio dvitaškį įmetė K.Evansas, iš toli taikliai atakavo Nazas Mitrou-Longas, bet dviženklį taškų skaičių per ketvirtį surinkusio Facundo Campazzo nesustabdę kauniečiai vijosi varžovus – 19:25.

N.Mitrou-Longas pridėjo keturis taškus, tritaškį įmetė ir baudų metimus realizavo Lukas Lekavičius, o Laurynas Birutis įdėjo iš viršaus – 30:33. Tiesa, tada žalgiriečiai pralaimėjo atkarpą (0:11), dvitaškį įmetė Tomas Dimša, keturis taškus pridėjo L.Birutis, o septynis įsirašė Rolandas Šmitas – 43:53.

Šešis taškus iš eilės iškart po pertraukos surinko K.Evansas, o įpusėjus kėliniui dvitaškį su varžovo pražanga įmetė R.Šmitas – 52:55. Įstrigusį svečių puolimą išjudino aštuonis taškus iš eilės surinkęs Brady Manekas, sudėtingą metimą nuo lentos įmetė L.Lekavičius, tačiau komandas ir toliau skyrė dviženklis skirtumas – 62:72.

B.Manekas pataikė tritaškį iš centro, metimus iš po krepšio surengė D.Giedraitis ir R.Šmitas, bet skirtumas augo – 69:85. Dar keturis taškus įsirašė N.Mitrou-Longas, o dvikovos pabaigoje L.Lekavičius ir D.Giedraitis dar pataikė iš toli – 79:93.

„Žalgiris“: R.Šmitas 12, B.Manekas 11, N.Mitrou-Longas 11, D.Giedraitis 10, L.Lekavičius 10, K.Evansas 8 (5 atk. kam.), L.Birutis 6, E.Ulanovas 5 (6 atk. kam.), K.Hayesas 4, T.Dimša 2, D.Lavrinovičius 0.

„Real“: G.Deckas 19, F.Campazzo 18 (9 rez. perd.), V.Poirier 18 (7 atk. kam.).