Mačiulio atstovaujama AEK pateko į kitą Čempionų lygos etapą © Pauliaus Žukausko nuotr.

Čempionų lygos aštuntfinalio rungtynėse Atėnų AEK ekipa iškovojo pergalę ir žengė į turnyro ketvirfinalį.

Jono Mačiulio atstovaujama komanda išvykos rungtynėse 90:86 (23:24, 22:25, 17:17, 28:20) nugalėjo Bonos „Telekom Baskets“ krepšininkus ir serijoje iki dviejų pergalių triumfavo 2:0.

Lietuvis per 23 žaidimo minutes pelnė 3 taškus (0/1 trit., 1/3 dvit., 1/2 bad.), atkovojo 6 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Graikai iki ketvirto kėlinio pradžios atsiliko keturiais taškais, tačiau vos prasidėjus ketvirtajam kėliniui lietuvio atstovaujama ekipa spurtavo ir perėmė rungtynių iniciatyvą.

AEK: Keithas Langfordas 25, Marcusas Slaughteris 17, Vlado Jankovičius 13.

Telekom Baskets“: Trey Jonesas 18, Donaldas Sloanas 14, Martinas Breuningas 12.