M. Zigmantavičius: apie sėkmingą sezono pradžią ir norą lygiuotis į A.Iversoną © V.Kuralavičiaus nuotr.

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ gynėjas Martynas Zigmantavičius pastaruoju metu demonstruoja itin puikią formą.

Pastarąsias ketverias rungtynes VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse gynėjas pradėjo starto penkete, o per jas fiksavo 17,8 taško, 1,5 rezultatyvaus perdavimo, 1,3 atkovoto kamuolio ir 18,3 naudingumo balo statistiką.

Apskritai, M. Zigmantavičius statistiškai žaidžia vieną geriausių sezonų per savo karjerą bei per rungtynes pelno po 11,9 taško, atlieka po 3,1 rezultatyvaus perdavimo, sugriebia po 1,7 kamuolio ir fiksuoja 13,4 balo naudingumą.

Bendraudamas su tinklalapiu „suduva-mantinga.lt“, M. Zigmantavičius neslėpė, kad jaučia, jog šiuo metu demonstruoja geriausią krepšinį per savo karjerą.

„Manau, kad taip. Dabar sekasi geriausiai, daugiau žaidžiu atakuojančio gynėjo pozicijoje, kur galiu atskleisti daugiau stipriųjų savo pusių. Visa tai lemia kryptingas darbas vasarą, bandau kažko išmokti iš kitų žaidėjų, vyresnių komandos draugų, kurie yra daugiau patyrę tiek psichologiškai, tiek aikštelėje“, – teigė gynėjas.

M. Zigmantavičius taip pat pridėjo, jog vyriausiojo trenerio Povilo Šakinio pasitikėjimas jam yra itin svarbus.

„Trenerio pasitikėjimas labai svarbus. Išėjus į aikštelę visada norisi duoti teigiamą rezultatą, o kai jauti, kad treneris tavimi tiki, tai ir tu pats jautiesi aikštelėje daug geriau bei užtikrinčau. Aišku, norint užsitarnauti pasitikėjimą, turi demonstruoti rezultatus ir aikštelėje, ir treniruotėse. Kol kas tai pavyksta“, – sakė gynėjas.

Krepšininkas taip pat atskleidė, jog jo idealas – vienas geriausių Nacionalinės krepšinio asociacijos įžaidėjų Allenas Iversonas.

„Esu stebėjęs daug jo žaidimo epizodų, rungtynių. Stebėdavausi, kaip jis sugebėdavo apeiti varžovus ir užbaigti atakas po krepšiu būdamas tarp žymiai aukštesnių krepšininkų bei jo agresija, kurią jis atsinešdavo į kiekvienas rungtynes. Netgi esu užsirašęs jo inicialus ant sportbačių, jog išėjęs žaisti žinočiau, kad turiu būti agresyvus“, – pasakojo M. Zigmantavičius.

Vis tik M. Zigmantavičius per daug aukštinti savęs linkęs nebuvo bei pripažino, kad tobulėti tikrai yra kur.

„Tikrai yra kur tobulėti. Tiek komandos vadovavime, tiek priimant sprendimus gynyboje ir puolime, o taip pat norėtųsi išlaikyti stabilius pataikymo procentus“, – sakė „Sūduva-Mantinga“ gynėjas.

Šiuo metu „Sūduva-Mantinga“ VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse turi penkių pergalių seriją ir su 15 laimėjimų užima antrąją vietą. M. Zigmantavičiaus manymu, komanda artėja link to, kur norėtų būti.

„Manau, jog komandos sudėtis šiais metais metais yra itin pajėgi, taip pat atvyko rimtas, labai geras treneris. Buvo tik laiko klausimas, kada pagausime optimalią formą. Esame gerame kelyje“, – sakė M. Zigmantavičius.

Jau rytoj marijampoliečiai savų žiūrovų akivaizdoje priims Vilniaus „Perlo“ krepšininkus. Kaip sakė, M. Zigmantavičius, svarbiausia bus išlaikyti šaltą protą.

„Perlas“ yra jauna komanda ir bandys primesti savo žaidimą, chaosą. Turėsime primesti savo žaidimą, išnaudoti turimą patirtį, šaltą protą. Reikės koncentracijos, branginti kamuolį, nes „Perlas“ – komanda, kuri už tai baudžia“, – baigė M. Zigmantavičius.

Rungtynių pradžia – 18 val. Marijampolės žaidimų sporto mokyklos salėje. Kaip teigė vyriausiasis treneris P. Šakinis, visi žaidėjai yra sveiki, išskyrus Aurimą Kiežą. Puolėjas jaučia skausmus blauzdos srityje ir dėl jo žaidimo bus sprendžiama prieš pat susitikimą.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos