M. Schilleris: „Nežinome, kas žais ASVEL gretose“ © zalgiris.lt nuotr.

Kauno „Žalgirio“ laukia neįprastos rungtynės Eurolygoje.

LKL čempionai ketvirtadienį išvykoje žais prieš koronaviruso išvargintą Vilerbano ASVEL, nuo kurios paskutinių rungtynių praėjo net 20 dienų.

Tiesa, su panašia situacija „Žalgiris“ buvo susidūręs ir antrajame ture, kai svečiuose įveikė ligos paveiktą Maskvos srities „Chimki“

„Nežinome, kurie žaidėjai rungtyniaus. Ruošiamės taip, lyg rungtyniauti galėtų visi krepšininkai – tai vienintelis būdas, kaip galime pasiruošti. Panašią situaciją turėjome prieš rungtynes su „Chimki“. Tikrai nežinome, kas žais, o kas ne“, – prieš rungtynes 15min.lt cituoja „Žalgirio“ trenerio žodžius.

„Galime ruoštis tik visai varžovų komandai. Dėl to procesas nėra toks sudėtingas, nors, žinoma, kuo labiau artėja rungtynės ir kuo daugiau sužinai apie tai, kas žais ir kas ne, pradedi mąstyti, kaip atrodys jų penketai, kas žais kurioje pozicijoje ir t.t.

Gali būti, kad jie žais netradiciniais penketais. Pavyzdžiui, „Chimki“ žaidė su Jonu Jerebko vidurio puolėjo pozicijoje, kas visiškai pakeitė tos komandos veidą. Tokie dalykai gali pakeisti rungtynių tėkmę, bet kol kas mes ruošiamės visiems varžovų žaidėjams ir tikimės netrukus išgirsti daugiau informacijos.“

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos