M. Kiltinavičius: „Jucikas šiandien eis miegoti su plačia šypsena“

M. Kiltinavičius: „Jucikas šiandien eis miegoti su plačia šypsena“ 0 0 2019-12-29 20:52 © Stop kadras

Kėdainių „Nevėžis“ (5/11) įspūdingai išplėšė pergalę po Mato Juciko metimo – 88:87 (21:20, 20:29, 18:19, 29:19) nugalėtos Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (5/11).

Po susitikimo Marius Kiltinavičius pagyrė auklėtinius, didžiavosi M. Juciku ir dėkojo sirgaliams už didelį palaikymą.

„Didžiąją rungtynių dalį negalėjome susitvarkyti su individualiu varžovų pajėgumu tiek po krepšiu, tiek ties perimetru. Trečio kėlinio viduryje pavyko juos išmušti iš vėžių, pradėjome agresyviai gintis ir vyrai gerai išpildė tai, ko norėjome. Tas tikėjimas... Buvo emocinių momentų, kai galvojome, kad galime palūžti. Emociškai jaunimui reikėjo susitvarkyti, jie šaunuoliai, tai padarė. Esu tikras, kad be žiūrovų nebūtume laimėję.

Malonu žiūrėti, kada Matas toks. Vienintelė jo problema – pasitikėjimas savo jėgomis. Jis gali žaisti krepšinį, bet kartais jo nedrąsumas, neužtikrintumas neleidžia parodyti to, ką gali. Tikiuosi, kad jis persilauš, jis šiandien nueis miegoti tikrai su plačia šypsena“, – kalbėjo „Nevėžio“ strategas.

„Pieno žvaigždes“ treniruojantis Gediminas Petrauskas sakė, kad pergalė išslydo ne paskutiniame metime.

„Nepasakyčiau, kad pergalė išslydo paskutinėmis sekundėmis – ji išslydo paskutiniame kėlinyje, kai labai neatsakingai išbarstėme turimą pakankamai saugų pranašumą. Nežaidėme taip, kaip iki tol, kažkiek sustojome, ėmėme žaisti individualiau.

Žinome, ką „Nevėžis“ gerai daro: bėga ir meta tritaškius. Kol tą kontroliuoji – tu pirmauji“, – sakė jis.

LKL.lt

0 0

Komentarai (0)