M. Grigonis apie artėjančią dvikovą su australais: „Tai bus rimčiausias iššūkis“ © FIBA nuotr.

Marius Grigonis rungtynėse su Kanada nebuvo toks ryškus, kaip pirmajame mače su Senegalu, tačiau ir be didesnių šio krepšininkų pastangų Lietuva įsirašė antrąją pergalę į savo sąskaitą.

Ketvirtadienį F grupėje spręsis pirmosios vietos likimas – Australija ir Lietuva turi po dvi pergales, todėl kovos dėl potencialiai palankesnių burtų atkrintamųjų etape.

„Šiandien tikrai gerai žaidėme, atkirtome derinius, neleidome jiems lengvai žaisti. Buvo, kad paleisdavome juos į greitas atakas, bet šiaip rungtynės buvo solidžios“, – po rungtynių pirmomis mintimis dalijosi Grigonis.

„Pangosas ir Josephas yra tie komandos varikliai, su kuriais, manau, pavyko neblogai susitvarkyti. Mes turime vienus geriausių centrų šiame čempionate, tą išnaudojame ir kanadiečiai jų sutvarkyti ar dvigubinti nesugebėjo, todėl turime tokį rezultatą“, – tęsė krepšininkas.

Paklaustas apie pačią komandos formą ir tai, kad gana lengvai yra įveikiami varžovai, Grigonis atsakė: „Kol kas nieko nesakysiu. Vieną dieną taip, kitą – kitaip. Australai turbūt bus rimčiausias iššūkis pasirengime ir pačiame čempionate.

Dabar reikia nugalėti juos. Žiūrint į ateitį tie taškai labai daug lems. Manau, kad ramiai nėra ko jaustis, reikia taip pat išeiti ir žaisti.“

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos