M. Gecevičiaus karjera: nuo kieme šlifuoto metimo iki LKL legendos © P. Žukausko nuotr.

Betsafe-LKL TV kūrybinė komanda pristato dar vieną savo darbą – naują „Papasakok apie tai plačiau“ dokumentikos epizodą.

Šįkart dėmesio centre atsidūrė Martynas Gecevičius. 35-erių krepšininkas šiuo metu atstovauja Mažeikių „M Basket-Delamode“ ekipai, kurioje leidžia jau 20-ąjį profesionalo karjeros sezoną.

Vienos iš „Betsafe-LKL“ trisdešimtmečio legendų kelias didžiajame krepšinyje prasidėjo Vilniaus „Sakaluose“, kur M. Gecevičius debiutavo dar 2004-aisiais, būdamas vos 16-os.

„Kai atėjau į „Sakalus“, supratau, kad virstu į profesionalą. Buvo periodas, kuomet du sezonus žaidžiau po 100 rungynių už visas įmanomas komandas, kurias galėjau. Tuo met, kai atėjau į „Sakalus“, kai pradėjau sportuoti dukart per dieną, rytinė treniruotė pasidarė normalus dalykas, supratau, kad tai pirmieji profesionalo žingsniai. Kai esi 16-os, sunku tą iki galo suprasti, nes eini į mokyklą, žaidi tarpmokyklinėse, sporto mokykloje. Atsimenu beprotiškus tvarkaraščius, kuomet 2-3 rungtynės per dieną buvo normalu“, – į ilgos karjeros pradžią nusikėlė M. Gecevičius.

Išskirtiniame pasakojime apie snaiperio karjerą – sugrįžimas į vaikystės aikštelę, buvusios „Ekinstos“ salės vietą, tėčio sukauptų krepšinio artifaktų kolekciją bei M. Gecevičiaus prisiminimai iš metimo tobulinimo treniruočių, siekio žaisti tuometiniame Vilniaus „Lietuvos ryte“, kontrastingą etapą gimtojo miesto klube prie Rimo Kurtinaičio.

Dar vienas „Papasakok apie tai plačiau“ epizodas – Betsafe-LKL TV „YouTube“ kanale.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos