M. D'Antoni: „Raptors“ vis dar yra komanda, kuri gali kovoti dėl titulo

M. D'Antoni: „Raptors“ vis dar yra komanda, kuri gali kovoti dėl titulo 0 0 2019-10-08 18:53 © AP nuotr.

Dauguma krepšinio ekspertų tikėjosi, jog po Kawhi Leonardo išvykimo Toronto „Raptors“ pradės komandos atsinaujinimą stengiantis už komandos veteranus gauti naujokų biržos šaukimų bei jaunų žaidėjų, tačiau Kanados klubas persigrupavo ir stengsis apginti čempionų titulą.

Klubas tikisi, kad Pascalis Siakamas ir Kyle'as Lowry turėtų būti tie žaidėjai, kurie ves komandą į priekį. Pastarasis su „Raptors“ pratęsė sutartį dar vieneriems metams, o kamerūnietis tikisi kitą vasarą gauti itin pelningą kontraktą.

Su K. Leonardu Kanados komanda įvykdė, atrodo, misiją neįmanomą - Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) finale nukovė titulą ginusią superkomanda vadinamą Oklando „Golden State Warriors“.

Kontrolinėse rungtynėse „Raptors“ nugalėjo Hjustono „Rockets“, o po mačo Teksaso klubo strategas Mike'as D'Antoni atskleidė, jog nenurašo „roplių“ kovoje dėl titulo.

„Aš nebuvau nustebęs, jog jie laimėjo čempionatą. „Raptors“ buvo tikrai gera komanda. Jie turėjo labai gerą komandą, o viduryje sezono prisijungė dar ir Marcas Gasolis, o tai juos dar labiau sustiprino.

Nepaisant to, kad išvyko K. Leonardas, tai klubas, kuris kovos dėl titulo ir šiais metais. Jie turi daugybę žaidėjų, kurie gali žaisti gerai. Ar dabar bus sunkiau? Galbūt.

Kawhi yra Kawhi, bet jie vistiek vis dar yra viena geriausių komandų čempionate,“ - varžovus gyrė amerikietis.

Artėjančiame sezone bus labai įdomu pamatyti ko visgi bus vertas Kanados klubas be savo praeitų metų lyderio.

0 0

Komentarai (0)