Lyderio neradusi „Fenerbahče“ iškovojo svarbią pergalę namuose © Fenerbahçe Beko nuotr.

Gynybinio stiliaus rungtynėse - sunki „Fenerbahče (13-14) pergalė namuose, prieš Belgrado „Crvena Zvezda“ (10-17) krepšininkus.

Željko Obradovičiaus treniruojama ekipa 66:63 (22:20, 19:17, 10:14, 15:12) nugalėjo Serbijos čempionus, kuriems tai jau ketvirtasis pralaimėjimas iš eilės.

Permaininguose rungtynėse, kova vyko iki paskutinių sekundžių. Likus 40 sekundžių iki rungtynių pabaigos, Nikola Kaliničius smeigė tritaškį į Belgrado krepšį, tačiau paskutinėje atakoje, svečiai dar galėjo išplėšti pratęsimą, vis tik, Stratos Perpereglou tolimas metimas skriejo pro šalį.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Nikola Kaliničius, kuris per 24 žaidimo minutes pelnė 10 taškų (0/1 trit., 4/4 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 2 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Svečių ekipoje, geriausiai pasirodė Lorenzo Brownas, kuris per 31 aikštėje praleistą minutę pelnė 14 taškų (0/3 trit., 7/8 dvit., 0/1 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Stambulo Fenerbahče“ rungtynėse vertėsi be Jameso Nunnally ir vieno iš komandos lyderių Kosto Slouko.

„Fenerbahče“: Nikola Kaliničius 10 , Nando De Colo 9,  Derrickas Williamsas 9, Ali Muhamedas 8, Janas Vesely 7.

„Crvena Zvezda“: Kevinas Punteris 14, Lorenzo Brownas 14, Jamesas Gistas 9, Marko Jagodičius-Kuridža 8, Stratos Perperoglou 8.