LRT ir „Go3“ pratęsė Eurolygos transliacijų teises © zalgiris.lt nuotr.

LRT ir „Go3“, bendradarbiaudamos su „Saran Media Group“, šiandien pranešė apie „Turkish Airlines EuroLeague“ ir „7Days EuroCup“ rungtynių transliacijų teisių pratęsimą per nemokamą bei mokamą televizijas.  

Pagal naująjį susitarimą LRT ir „Go3“ kartu transliuos visas Kauno „Žalgirio“ rungtynes, taip pat visus šalies klubų, dalyvausiančių „EuroCup“ turnyre, mačus. LRT rungtynes Lietuvos žiūrovams rodys per LRT TELEVIZIJĄ arba LRT PLIUS kanalus bei portale LRT.lt. Visos Eurolygos bei pasirinktos „EuroCup“ rungtynės bus rodomos per „Go3“ televiziją ir „TV3 Sport“ kanalus Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

„Turime puikių naujienų – Kauno „Žalgirio“ rungtynes Eurolygoje ir toliau bus galima stebėti per LRT. Dėl Eurolygos transliacijos teisių konkuruoja ne tik Lietuvos, bet ir didžiausi Europos ir pasaulio transliuotojai, todėl smagu pranešti, kad LRT bendradarbiaudama kartu su „Go3” televizija įsigijo transliacijų teises ir toliau džiugins krepšinio mėgėjus. Žinant, koks krepšinis yra populiarus Lietuvoje, svarbu, kad kuo daugiau žmonių turėtų galimybę stebėti lietuvių kelią čempionate“, – teigia LRT generalinė direktorė Monika Garbačiauskaitė-Budrienė.

Jan Wykrytowicz, „Go3“ televizijos generalinis direktorius apie partnerystę kalbėjo: „Go3 televizija ir „TV3 Sport“ kanalai didžiuojasi būdami tikru krepšinio centru Baltijos šalyse. Kiekvieną sezoną gerbėjams pateikiame daugiau nei 1000 tiesioginių transliacijų iš įspūdingiausių krepšinio varžybų, įskaitant Eurolygą ir Europos Taurę, LKL, NBA, WNBA, ACB lygą ir FIBA Čempionų lygą bei rinktinių čempionatus. Džiaugiamės galėdami pranešti, kad ateinančiais sezonais Baltijos šalių krepšinio fanai galės kartu su mumis stebėti kiekvienas Eurolygos rungtynes, įskaitant Kauno „Žalgirio“ kovas, atkrintamąsias varžybas bei finalo ketverto susitikimus.“

Kauno „Žalgirio“ direktorius Paulius Motiejūnas pridūrė: „LRT ir „Go3“ transliacijų teisių pratęsimas yra sėkmingos pastarųjų trijų sezonų partnerystės įrodymas. Šis modelis puikiai pasiteisino ir padėjo parodyti geriausią krepšinį sirgaliams visoje Lietuvoje ir Baltijos šalyse. Televizijų įsipareigojimas kokybiškai transliuoti ir plačiai nušviesti mūsų rungtynes buvo neįkainojamas populiarinant krepšinį mūsų regione. Džiaugiamės, kad ši partnerystė bus tęsiama. Tikimės, kad ateinančiais sezonais LRT ir „Go3“ pristatys aukščiausio lygio krepšinį plačiajai Baltijos šalių auditorijai.“

„Go3“ televizijoje galima tiesiogiai žiūrėti visas Eurolygos ir „Betsafe-LKL“ rungtynes bei kitas elitinio sporto transliacijas, įskaitant Europos taurę, NBA, WNBA, „Liga ACB“, FIBA nacionalinių rinktinių varžybas, krepšinio Čempionų lygą, NCAA, BIG3, Lietuvos 3×3 krepšinio lygą, „La Liga“, „Ligue 1”, „Serie A“, „Eredevisie“, Škotijos „Premiership“ ir Belgijos „1A Pro League“, UFC, „Glory“, „KOK“, ATP tenisą, WRC, ERC, Moto GP, MXGP, „Extreme E” ir daugelį kitų.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos