„Lokomotiv“ ilgam susiejo ateitį su Jevgenijumi Pašutinu © AFP

Lietuviškasis Rusijos klubas, Krasnodaro „Lokomotiv“ ilgam susėjo ateitį su Jevgenijumi Pašutinu. Komandos vyriausiojo trenerio kontraktas galios iki 2023 metų. 

„Tai didelė garbė ir noriu asmeniškai padėkoti klubo prezidentui už jo išreikštą pasitikėjimą manimi. Aš suprantu, kad priimu ambicingą užduotį ir aš padarysiu viską, kad pasiektumėme užsibrėžtus tikslus ir stengsiuosi, kad klubo sirgaliai taip pat liktų patenkinti.“,- pasirašydamas naują kontraktą akcentavo naujasis ekipos strategas. 

51-erių metų strategas vadovauja ekipai jau nuo gruodžio mėnesio. 

Manto Kalniečio ir Mindaugo Kuzminsko atstovaujama ekipa, VTB lygoje  šiuo metu rikiuojasi antroje turnyrinės lentelės vietoje. 

„Laimėti Europos taurės turnyrą ir debiutuoti Eurolygoje“,- tikslus naujajam komandos strategui išreiškė klubo prezidentas Andrėjus Vediščiovas. 

Vis tik šiame sezone Vilniaus „Ryto“ komandos varžovu tapusi komanda liko už borto nuo atkrintamųjų etapo. B grupėje rungtyniavęs Rusijos klubas abu kartus nusileido Vilniaus „Ryto“ krepšininkams ir užėmė priešpaskutinę penktą vietą grupėje. 

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...