Ketvirtajame kėlinyje spurtavęs „Žalgiris“ sutriuškino „Neptūną“ © Pauliaus Žukausko nuotr.

Po tritaškių košmaro Berlyne atsigavęs Kauno „Žalgiris“ (12-0) reabilitavosi „Betsafe-LKL“ čempionate. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai namie 100:82 (23:17, 19:23, 24:18, 34:24) nugalėjo Klaipėdos „Neptūną“ (7-5).

Tris kėlinius vargę žalgiriečiai turėjo problemų mėgindami pabėgti į priekį ir ketvirtojo ketvirčio pradžioje pirmavo tik 66:61. Vis dėlto tuomet „Žalgiris“ surengė spurtą 10:1 ir atitrūko 76:62.

Varžovus į priekį paleidęs „Neptūnas“ per likusį laiką atgaivinti intrigos nesugebėjo. Įsisiautėjęs „Žalgiris“ dar labiau padidino pranašumą ir iškovojo užtikrintą pergalę. Kauniečiai trečiame „Betsafe-LKL“ mače iš eilės pasiekė 100 taškų ribą.

Rezultatyviai žaidusiam „Žalgiriui“ padėjo taiklūs tolimi metimai. Tritaškius šeimininkai metė net 56 proc. taiklumu (13/23), kuomet klaipėdiečiai realizavo 36 proc. tolimų metimų (7/19).

Solidžiausiai krepšį iš už tritaškio linijos atakavo Kauno klubo naujokas K.C. Riversas, pataikęs 6 tolimus metimus iš 7 bei taip surinkęs 18 taškų. 15 taškų prie pergalės pridėjo Zachas LeDay.

Uostamiesčio ekipos negelbėjo solidus „Žalgiriui“ priklausančio Gyčio Masiulio žaidimas. Pralaimėtojų gretose naudingiausiai rungtyniavęs puolėjas per 23 minutes surinko 15 taškų, 5 atkovotus kamuolius bei 23 naudingumo balus.

„Žalgiris“: K.C. Riversas 18 (6/7 trit.), Zachas LeDay 15, Edgaras Ulanovas 11, Jockas Landale’as (8 atk. kam.) ir Nigelis Hayesas po 10.

„Neptūnas“: Gytis Masiulis 15 (23 n.b.), Deividas Gailius 13, Andre Williamsonas 11, Žygimantas Janavičius 9 (7 rez. perd.).