LKL savaitės epizodų viršūnėje – įspūdingas debiutanto skrydis © „Nevėžis“ nuotr.

Praėjusią savaitę į Lietuvos krepšinio arenas sugrįžo „Betsafe–LKL“ batalijos. Jau pirmajame reguliaraus sezono ture krepšininkai lepino aistruolius savo sukurtais momentais.

LKL.lt pristato penkių gražiausių savaitės epizodų rinkinį, kuriame galima sutikti ir kelis lygos naujokus.

Penketuką atidaro Kauno „Žalgirio“ debiutantų duetas – Steve‘as Vasturia ir Joffrey Lauvergne‘as. Amerikietis kone nuo tritaškio linijos lyg parašiutą paleido kamuolį, o šį nesunkiai sugavęs prancūzas triuškinamai užbaigė kauniečių išpuolį „žemė–oras“.

Ketvirtoje pozicijoje sutinkame Chrisą McCulloughą. Neįtikėtinomis fizinėmis galimybėmis pasižymintis „Ryto“ legionierius kaip peilis supjaustė Utenos „Juventus“ gynybą ir dėjimu su pražanga prisistatė sostinės sirgaliams.

Trečioji vieta penketuke atiteko emocingajam „Juventus“ puolėjui Žygimantui Skučui. Išvydęs link krepšio besiveržiantį buvusį komandos draugą Gytį Radzevičių, jis tarė „ne“, o atliktą bloką dar palydėjo garsiais šūksniais.

Antrąjį gražiausią savaitės epizodą sukūrė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ veteranas Arvydas Šikšnius, sugebėjęs pavyti į greitą ataką nuskubėjusį Kėdainių „Nevėžio“ talentą Panagiotį Kalaitzakį ir šiam išrašyti „stogą“.

Įspūdingiausią pirmojo turo epizodą sukūrė „Nevėžio“ debiutantas Domantas Vilys. Vos 188 cm ūgio jaunuolis gynyboje „apvogė“ pasvaliečius ir nurūko į varžovų aikštės pusę, kur galingai sugrūdo kamuolį į krepšį.

Visas gražiausių epizodų penketukas:

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos