Naujasis 2020-2021 m. „Betsafe-LKL“ sezonas jau čia pat. Savaitgalį prasidėsiantis čempionatas gerbėjams žada daug naujovių, tarp kurių – ir naujas garso takelis, kuris sirgalius ir krepšininkus lydės viso sezono metu.

Naująją „Betsafe-LKL“ čempionato melodiją sukūrė žmogus, puikiai žinantis, ką reiškia vienyti sporto bendruomenę – tai dainos „Trys milijonai“ bendraautorius Marius Narbutis.

Daugiau kaip dvidešimties metų patirtį dainų rašyme sukaupęs M. Narbutis šįkart sukūrė garso takelį, puikiai atspindintį naują „Betsafe-LKL“ šūkį: „Show must go on“.

„Sunkią minutę ši daina turi paguosti tavo didybę, o džiaugsmingą akimirką paversti dar labiau ypatingą. Sporto komandų juk nemotyvuos paprastos, linksmos dainelės. Jos turi būti užvedančios, netgi turinčios kažkiek paslapties.

Šios dainos garsai mums visiems, atsidūrusiems neįprastoje situacijoje, siunčia vieną žinutę –krepšinis turi tęstis, komandos turi žaisti, sirgaliai turi sirgti už savo dievukus, o tam reikalingas tinkamas tonas“, – sakė M. Narbutis.

Naujasis „Betsafe-LKL“ garso takelis yra ypatingas tuo, kad jis neturi jokio teksto. Pasak dainos autoriaus, tai galbūt net pats pirmas sporto „himnas“ Lietuvoje, kuris neturi žodžių.

„Ši daina išskirtinė tuo, kad ji neturi teksto. Neprisimenu, kad koks nors sporto „himnas“ Lietuvoje neturėtų žodžių. Visi įsivaizduoja, kad turėtų būti kaip „Trys milijonai“. Man šis takelis yra tikrai unikalus. Tai turbūt pirmas instrumentinis garso takelis Lietuvos sporte. Taip pat jis yra ilgaamžis – nelabai kas pasakys, ar jis parašytas prieš šimtą metų, ar dabar. Tai klasikinio stiliaus melodija, tinkanti visoms amžiaus grupėms, neturinti konkretaus laikmečio dvasios“, – kūrinį pristatė autorius.

Naujasis 2020-2021 m. „Betsafe-LKL“ sezonas prasidės rugsėjo 19 d., rungtynėmis tarp Vilniaus „Ryto“ ir Utenos „Juventus“ komandų.