LKL prezidentas: „Sezonas prasidės laiku" © Pauliaus Žukausko nuotr.

Artėjant „Betsafe–LKL“ sezono startui, čempionato ir jame žaidžiančių komandų vadovai bei Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) ir Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) atstovai susitiko aptarti būsimo sezono tvarką.

Susitikimo metu buvo aptarta kaip turės keistis taisyklės, kokios turi buti naudojamos priemonės, kad viskas galėtų vykti pagal planą. „Sezonas prasidės rugsėjo 19 dieną ir jis nebus stabdomas. – sakė LKL prezidentas Remigijus Milašius. – Mes turime paruošę A, B, C, D planus, pagal kuriuos čempionatas galėtų tęstis. Kitais metais tikrai turėsime čempioną.“

„Smagu girdėti, kad į mūsų pastabas atsižvelgiama. Tam skiriamas didžiulis dėmesys, o Lietuvos krepšinio lygos pastangos ir pasiruošimas yra pagirtinas, - sakė vyriausioji Lietuvos epidemiologė Loreta Ašoklienė. – Žiūrovams arenose apsauginės kaukės bus privalomos visų rungtynių metu, taip pat jie turės išlaikyti 1 metro atstumą, tačiau nuo rugsėjo 1 dienos žiūrovų skaičius arenose nebus ribojamas.“

„Ne tik žiūrovai, bet ir krepšinio komandoje esantys asmenys turi būti sąmoningi. Nesiglėbesčiuoti, nespausti rankų, laikytis atstumo bei dėvėti apsaugos priemones. Jei kažkas iš komandos jaučiasi prastai, jis negali ateiti į treniruotes. Asmuo turi stebėti savo sveikatą bei atlikti COVID-19 testą. Jei rezultatas neigiamas, asmuo gali grįžti į komandą, jei teigiamas – žaidėjas izoliuojasi ir testai turi būti atliekami visiems likusiems komandos nariams. Jei komandoje karantinas įvedamas visam klubui, rungtynės būtų perkeliamos į kitą datą“, - kalbėjo LKL varžybų direktorė Rasa Liuimienė.

Čempionatas prasidės rugsėjo 19 dieną Vilniuje, kur vyks atidarymo rungtynės tarp Vilniaus „Ryto“ ir Utenos „Juventus“ komandų.

Straipsnio įvertinimas: 1 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos