LKL pradėjo bendradarbiavimą su „CityBee“ © LKL nuotr.

Lietuvos krepšinio lyga plečia savo rėmėjų gretas – prie jų prisijungė populiariausia Lietuvos transporto dalinimosi ekonomikos įmonė „CityBee“.

Sparčiai besiplečianti ir kitose užsienio rinkose jau įsitvirtinusi „CityBee“ teikia elektrinių paspirtukų, dviračių bei automobilių dalinimosi paslaugas.

„Džiaugiamės, kad prie mūsų partnerių prisijungė tokia inovatyvi ir tarptautinį pripažinimą pelniusi įmonė, – sakė LKL generalinis direktorius Romualdas Brazauskas. – „CityBee“ jau spėjo užsitarnauti lietuvių simpatijas nuolat būdama naujausių tendencijų priešakyje, tad nuo šiol augsime kartu.“

„CityBee“ ir Lietuvos krepšinio lyga susitarė dėl dvejų metų bendradarbiavimo. 

Įmonės automobiliais naudosis daugiausiai kilometrų per sezoną nuriedantys LKL atstovai, tarp kurių – ir komentatorius bei televizijos veidas Vaidas Čeponis.

„Pagaliau tilpsiu į automobilį, – juokavo sezono metu į erdvų „CityBee“ visureigį persėsiantis V. Čeponis. – Iš tikrųjų patogus automobilis keliaujant paskui krepšinį ypač svarbus.

Per savaitę dažnai tenka aplankyti po kelis Lietuvos miestus, todėl jame praleidžiu nemažą dalį savo gyvenimo.“

2012 metais įkurta „CityBee“ priklauso lietuviško kapitalo tarptautinei įmonių grupei „Modus Group“.

Iš pradžių paslaugas teikusi tik sostinėje, šiuo metu įmonė Lietuvoje išsiplėtusi ir į Kauną bei pajūrio miestus.

„CityBee“ automobilių ir elektrini paspirtukų dalinimosi paslaugas taip pat teikia Latvijoje, Estijoje ir Lenkijoje. Ispanijoje kol kas rieda tik elektriniai „CityBee“ paspirtukai.

„Kelionės – neatsiejamos nuo aukšto lygio krepšinio, tad džiaugiamės, kad jų dalimi taps ir „CityBee“. Stengiamės kiekvienais metais plėsti ne tik savo paslaugų tiekimo ribas, bet ir pripažintų partnerių ratą“, – sakė „CityBee“ vadovas Lukas Yla.

lkl.lt

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos