Rezultatyviausią sezono mačą sužaidęs Deividas Gailius bei naudingiausius sezono mačus sužaidę Matas Jogėla ir Tadas Sedekerskis pasirūpino, kad Klaipėdos „Neptūnas“ (9/6) Šv. Kalėdas pasitiktų pergalingomis nuotaikomis.

24 taškus pelnęs D. Gailius padėjo „Neptūnui“ 93:70 (25:16, 29:18, 21:23, 18:13) susitvarkyti su be vyriausiojo trenerio Gedimino Petrausko rungtyniavusiomis Pasvalio „Pieno žvaigždėmis“ (5/10).

„Pieno žvaigždėms“ šiame susitikime vadovavo Virginijus Sirvydis, kuris pavadavo dėl mamos mirties prie ekipos vairo stoti negalėjusį G. Petrauską.

„Neptūno“ ekipa pirmąjį kėlinį užbaigė sėkminga atkarpa 12:0 ir įgijo 9 taškų pranašumą – 25:16. Klaipėdiečiai dominavimą pratęsė ir antrajame kėlinyje, kurį pradėjo spurtu 13:2 ir įgijo net 20 taškų pranašumą (38:18).

Po pertraukos pasvaliečiai dar bandė mažinti atsilikimą, tačiau nesustabdomai rungtyniavęs D. Gailius varžovams priartėti neleido, o „Neptūnas“ prieš lemiamą ketvirtį pirmavo 75:57.

Lemiamo ketvirčio metu „Neptūnas“ pradėjo triuškinti savo varžovus ir taip grįžo į pergalių kelią po netikėto pralaimėjimo Utenos „Juventus“ ekipai.

Tai buvo pirmos „Neptūno“ rungtynės be Gyčio Masiulio, kuriam plyšo čiurnos raiščiai.

„Neptūnas“: Deividas Gailius 24 (5/9 trit.), Matas Jogėla 14 (9 atk. kam., 21 naud. bal.), Osvaldas Olisevičius 13 (24 naud. bal.), Tadas Sedekerskis 12 (9 atk. kam., 23 naud. bal.), Andre Williamsonas 10.

„Pieno žvaigždės“: Miha Lapornik 17, Michaelas Bruesewitzas 14 (6 atk. kam., 6 kld.), Johnas Gillonas 13, Dominykas Domarkas 9.