Lemiamą dvitaškį pataikęs A.Velička atvedė „CBet“ į pergalę © BC „CBet“ nuotr.

Arnas Velička tapo tikru Prienų herojumi. Keturis taškus per 30 paskutinių sekundžių pelnęs ir dvitaškį su rungtynių sirena pataikęs įžaidėjęs atvedė Prienų „CBet“ ekipą į antrąją pergalę iš eilės (2/2).

18 taškų deficitą panaikinę prieniškiai po tikro trilerio 79:77 palaužė Kėdainių „Nevėžį“ (0/3), kuris liko paskutinis klubas be pergalės „Betsafe-LKL“ pirmenybėse šiame sezone.

Trečiojo ketvirčio metu svečių iš Kėdainių persvara buvo pasiekusi ir 18 taškų ribą (66:48). Vis dėlto, prieniškiai į tai atsakė įspūdingu spurtu 17:3 ir priartėjo prie savo varžovų 65:69.

Likus žaisti kiek daugiau negu pusantros minutės Martynas Varnas tolimu metimu prieniškių atsilikimą sumažino jau ir iki vieno taško – 72:73. Kitoje aikštės pusėje Arminas Urbutis pataikė tik vieną baudos metimą, o Mindaugas Lukauskis tritaškiu po ilgos pertraukos išvedė aikštės šeimininkus į priekį (75:74).

Karjeros rungtynes sužaidęs Laurynas Beliauskas smeigė penktąjį savo tritaškį ir sugrąžino „Nevėžiui“ trapią persvarą (77:75). Vis dėlto, A. Velička baudų metimais išlygino rezultatą, o po nesėskmingo svečių išpuolio, gynėjas su sirena išplėšė pergalę prieniškiams.