L.Jamesas: esu labai laimingas būdamas „Lakers“ dalimi

L.Jamesas: esu labai laimingas būdamas „Lakers“ dalimi 0 0 2019-12-13 12:20 © AFP nuotr.

Kai 2018-ųjų vasarą pasirodė žinia, jog LeBronas Jamesas keliasi į Los Andželo „Lakers“, daugelis ėmė abejoti ar jis pritaps ir ar bus vadinamas tikru „ežeriniu“.

Akivaizdu, jog po pusantro sezono nuo jo prisijungimo visi klausimai yra atsakyti, o Los Andželo klubas, panašu, kad turės vieną geriausių sezonų komandos istorijoje.

„Karalius“ prakalbo apie savo komandos draugus ir jų vaidmenis.

„Viskas prasideda nuo manęs ir Anthony Daviso, nuo mūsų požiūrio aikštėje bei už jos ribų, o tada viskas tiesiog persiduoda kitiems komandos nariams. Mūsų komandoje visi yra MVP. Kiekvienas turi savo rolę bei ją išpildo kaip tos rolės MVP, todėl nieko daugiau ir negalėčiau prašyti,“ - komandos draugus gyrė 34-erių amerikietis.

Taip pat L.Jamesas atskleidė ką jam reiškia būti „Lakers“ klube.

„Aš priklausau „Lakers“. Aš neabejotinai atstovauju šią frančizę, todėl esu neapsakomai laimingas būti to dalimi“, - džiaugsmo neslėpė vienas geriausių planetos krepšininkų.

Šiame Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) sezone puolėjas pelno po 25,8 taško, atlieka po 10,8 rezultatyvaus perdavimo bei atkovoja po 7 kamuolius, o jo atstovaujama „Lakers“ iškovojo 22 pergales iš 25 galimų bei taip pirmauja Vakarų konferencijoje.

0 0

Komentarai (0)