Lietuvos rinktinės personalo ir žaidėjų futbolo akistatoje – krepšininkų pergalė © FIBA.com nuotr.

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės stovykla, kurią pristato „Betsafe“, įgauna vis didesnį pagreitį, o vienos iš treniruočių visi jos dalyviai su nekantrumu laukė nuo pirmosios pasiruošimo dienos. Ir tai įvyko.

Saulėtą antradienio vakarą ant Palangos miesto stadiono vejos išbėgo dvi ambicingos komandos: vyrų rinktinės krepšininkams iššūkį metė personalo komanda.

„Trash talking’as vyksta jau visą savaitę, chebra ruošiasi, mes irgi po truputį apšilinėjame. Spaudimą tikrai darysime, visaip, tiek fiziškai, tiek psichologiškai. Edgaras Ulanovas tikrai gerai žaidžia futbolą ir bus pavojingas, bet kas baisiausia, kad jie visi labai gerai bėga“, – prieš rungtynes teigė Darius Maskoliūnas.

Prieš susitikimą varžovų stipriųjų pusių įvardinti nenorėjęs Mantas Kalnietis nesikuklino ir teigė, jog jis ir Edgaras Ulanovas yra krepšininkų komandos lyderiai.

„Ambicijos labai didelės, nesiruošiame nusileisti varžovams. Gerbiame trenerius, medicininį personalą, bet čia pasidavimų nebus. Gal pasirodysiu nekuklus, bet manau, kad aš ir Edgaras Ulanovas būsime vieni geriausių, nes dažnai pažaidžiame“, mintimis prieš rungtynes dalinosi Mantas Kalnietis.

Ir nors susitikimo pradžioje greitą ir efektingą įvartį pelnė Tomas Masiulis, netrukus krepšininkų komanda atsigavo po šalto dušo ir pasipylė įvarčiai. Rezultatą išlygino Arnas Butkevičius, tada po kontraversiško teisėjo sprendimo (kurio aikštelėje net nebuvo) įvartį galva pelnė Mantas Kalnietis, o suklaidinęs varžovus pasižymėjo ir Rokas Jokubaitis.

Personalo ekipa vis bandė suregzti sėkmingas atakas, bet įvarčiais jų paversti nepavyko. Galiausiai pasižymėti pavyko LKF rinkodaros vadovui Justinui Liaudinskui, bet čia pat taikliais smūgiais atsakė Edgaras Ulanovas ir Mantas Kalnietis.

Po sėkmingos greitos atakos Darius Maskoliūnas sušvelnino rezultatą, bet kitoje aikštelės pusėje vėl pasižymėjo Kalnietis su Ulanovu.

Dar vieną paguodos įvartį personalo komandai pelnė vyrų rinktinės viešųjų ryšių vadovas Vaidotas Zajarskas, bet krepšininkai taip pat atsakė taikliu Tado Sedekerskio smūgiu ir šventė užtikrintą pergalę rezultatu 10:4

Rungtynėse įvartį pelnęs, bet ne kartą varžovų gynybos sienas aštriais prasiveržimais ardęs Rokas Jokubaitis, po susitikimo teigė, kad pergalę lėmė jaunatviškumas ir geras intensyvumas.

„Pergalė be didesnio pasipriešinimo, bet tikrai jaučiasi nuovargis ir prieš laisvą dieną labai gerai pajudėjome. Vien tik geros emocijos. Tas jaunatviškumas, užbėgome šonais, visada palaikėme gerą intensyvumą, varžovus nuvarginome ir stipriai išsiveržėme į priekį. Rungtynių pabaigoje praleidome pora įvarčių, tačiau jie jau nieko nelėmė“, – pasakojo Rokas Jokubaitis.

Lyderio vaidmenį rungtynėse pateisinęs ir įvartį Ronaldo stiliumi atšventęs Edgaras Ulanovas, džiaugėsi neeiline galimybe pasivaržyti ir pasisemti puikių emocijų.

„Geros emocijos, aš manau, kad visi laukė šito vakaro, nes šiemet neeilinė galimybė pažaisti futbolą. Labai gerai sukelti emocijoms ir pasivaržyti“, – pasakojo įvarčiais pasižymėjęs Edgaras Ulanovas.

Ir nors pirmųjų tokio tipo rungtynių nugalėtojai šventė užtikrintą pergalę, užkulisuose jau sklando kalbos, jos personalo komanda nenuleis rankų, gerins tarpusavio susižaidimą treniruotės ir vėl mes iššūkį krepšininkų komandai.

Lietuvos krepšinio federacija

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos