Lietuvos rinktinė pralaimėjo K.Krisos vedamiems estams © FIBA nuotr.

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė Taline vykstančiame draugiškame „Baltijos kelio“ turnyre po pratęsimo 85:92 (21:24, 23:23, 18:16, 15:14, 8:15) nusileido Estijos rinktinei.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus kiek mažiau nei 3 minutėms estai turėjo 5 taškų pranašumą – 77:72, tačiau netrukus Lukas Lekavičius pataikė tritaškį, o dvitaškį pridėjęs Laurynas Birutis išlygino rezultatą – 77:77. Per likusį laiką nė vienai rinktinei nepavyko užpulti ir teko žaisti pratęsimą.

Pirmoje pratęsimo dalyje vyko atkakli kova taškas į tašką, o antroje Kero Krisos vedami iš toli sėkmingai atakavę varžovai pradėjo tolti ir susikrovę solidžią persvarą išsaugojo ją iki rungtynių galo – 92:85.

Lietuvos rinktinėje rezultatyviausiai rungtyniavo Marius Grigonis. Gynėjas pelnė 14 taškų (0/4 dvitaškiai, 1/5 tritaškiai, 11/12 baudos), pridėjo 2 rezultatyvius perdavimus ir 2 atkovotus kamuolius bei surinko 17 naudingumo balų.

Estijos rinktinės stovyklą į pergalę traukė aikštelėje dominavęs buvęs žalgirietis K.Krisa. Įžaidėjas lietuviams atseikėjo 26 taškus (1/1 dvitaškis, 8/12 tritaškiai), atliko 7 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 ir atkovojo 1 kamuolį bei surinko 33 efektyvumo balus.

Estija: Keras Krisa (7 rez. perd., 33 naud. bal.) 26 tšk., Sanderis Raieste (9 atk. kam.) 17 tšk., Simas Sanderis Vene 13 tšk., Kristjanas Kitsingas (5 atk. kam.) 9 tšk.

Lietuva: Marius Grigonis 14 tšk., Lukas Lekavičius 12 tšk., Laurynas Birutis (8 atk. kam.) ir Tomas Dimša po 11 tšk., Arnas Butkevičius (6 atk. kam.) 10 tšk., Mantas Kalnietis (4 kld.) 8 tšk.

• Mbh

Pasirodo Maskoliūnui tik už Jasikevičiaus nugaros ir tesislėpti. Šlapia vieta iš jo, nevaldo komandos.