Lietuvos rinktinė – pasaulio čempionate © FIBA nuotr.

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė (8-2) išvykoje 65:54 (19:15, 18:15, 12:14, 16:12) įveikė Juodkalnijos (6-4) krepšininkus ir iškovojo kelialapį į kitų metų FIBA pasaulio taurės varžybas.

Klampiose rungtynėse lietuviai varžovams leido pirmauti tik 19 sekundžių, o didesnę persvarą susikūrė, kuomet nuo suolo pakilo Mindaugas Kuzminskas. Rinktinės kapitonas greitai pelnė 11 taškų ir padėjo Lietuvai susikrauti 7 taškų pranašumą (37:30).

Po didžiosios pertraukos šeimininkai nepasidavė: laimėjo atkarpą 10:5 bei sumažino atsilikimą iki 3 taškų (44:47). Tačiau tai buvo viskas, ką jiems pavyko nuveikti. Lietuviai surengė lemiamą atkarpą 14:3 ir po Kuzminsko dvitaškio likus 3 minutėms iki mačo pabaigos įgijo didžiausią 14 taškų pranašumą (61:47).

Juodkalnija: Vladimiras Mihailovičius ir Nikola Ivanovičius (1/6 trit.) po 11, Dino Radončičius 7 (6 atk. kam.), Igoris Drobnjakas, Zoranas Nikoličius (7 atk. kam.) ir Nemanja Radovičius po 6.

Lietuva: Vaidas Kariniauskas (6 atk. kam.) ir Mindaugas Kuzminskas po 13, Martynas Echodas 8 (7 atk. kam.), Gytis Radzevičius 7, Eigirdas Žukauskas 6, Eimantas Bendžius ir Margiris Normantas (5 rez. perd.) po 5.