Lietuvos rinktinė išvykoje nukovė Čekiją © fiba.basketball nuotr.

Lietuvos rinktinė pasiekė antrą iš eilės pergalę 2023–ųjų pasaulio čempionato atrankos varžybose.

Kazio Maksvyčio auklėtiniai išvykoje 74:66 (19:23, 26:9, 9:18, 20:16) įveikė Čekiją.

Sunkiai rungtynes pradėję lietuviai pirmąjį kėlinį pralaimėjo 19:23, bet antrajame kėlinyje Mindaugo Kuzminsko ir Eigirdo Žukausko vedami lietuviai perėmė iniciatyvą ir išsiveržė į priekį 45:31.

Antroje susitiko pusėje netrūko aistrų, o čekai ėmė vytis lietuvius. Ketvirtojo kėlinio pradžioje rezultatas tapo lygus 56:56. 39-ąją min. svarbų tritaškį pataikė E. Žukauskas (67:62) ir lietuviai nebepaleido pergalės iš savo rankų.

Kitas rungtynes Lietuvos krepšininkai žais kitų metų vasario 24 dieną išvykoje su Bosnija ir Hercegovina.

Lietuva: M. Kuzminskas 13 (2/2 trit., 4 rez. perd.), M. Echodas 12 (11 atk. kam.), E. Žukauskas 11 (2/4 trit., 8 atk. kam.), M. Girdžiūnas ir T. Dimša (1/9 trit.) po 8.

Čekija: T. Kyzlinkas 21, J. Bohačik 13, M. Peterka 9.