Panevėžio „Lietkabelis“ (4/2) neturėjo problemų „Betsafe-LKL“ namų rungtynėse ir paliko be pergalių „Šiaulius“ (0/6) – 101:76 (17:18, 32:14, 25:22, 27:22).

Šiauliečiai laikėsi tik pirmajame kėlinyje, po kurio „Lietkabelis“ visiškai perėmė iniciatyvą į savo rankas. Paulius Valinskas, Gytis Masiulis ir Gabrielius Maldūnas padėjo atitrūkti (39:26), o skirtumas galiausiai pasiekė jau 19 taškų – 47:28.

„Šiaulių“ situacija negerėjo, Vytenio Lipkevičiaus tritaškiai „Lietkabelio“ skirtumą didino (57:36), tačiau savo bandymą realizavo ir Gediminas Orelikas. Jis trečio kėlinio viduryje pelnė pirmuosius savo taškus, vėliau stojo mesti baudų ir iš viso surinko 5 per pusę minutės – 46:62. Daugiau „Šiauliai“ atsitiesti neįstengė ir panevėžiečiai laimėjo be problemų.

Šio sezono „Betsafe-LKL“ debiutavęs ir po pertraukos į krepšinį grįžęs G.Orelikas iš viso surinko 5 taškus, atkovojo kamuolį, atliko 9 perdavimus, 2 sykius prasižengė, išprovokavo 5 pražangas ir surinko 6 naudingumo balus. Tiesa, taiklumas šlubavo – pataikytas 1 tritaškis iš 8, pramesti 3 dvitaškiai. Žaidė jis 28 minutes.

„Šiauliuose“ pirmą mačą sužaidęs Mindaugas Lukauskis per 19 minučių pelnė 10 taškų (2/2 dvit., 2/2 trit.), 2 sykius suklydo, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, 2 kartus prasižengė bei surinko 9 naudingumo balus.

„Lietkabelyje“ dviženkliu rezultatyvumu pasižymėjo šeši žmonės: P.Valinsko sąskaitoje 22 taškai (9 atk. kam., 28 n.b.), Margirio Normanto – 15, Gyčio Masiulio – 13 (8 atk. kam.), V.Lipkevičiaus (4/6 trit.) ir G.Maldūno – 12, Marino Maričiaus – 11.

„Šiauliams“ 20 taškų surinko Elvaras Fridrikssonas (4/6 trit.), 11 – Arminas Urbutis, 9 – Martynas Varnas (1/6 trit.).

100 taškų ribą panevėžiečiai peržengė pirmąsyk sezone.