„Lietkabelis“ neturėjo šansų Vokietijoje © LKL.lt nuotr.

Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ pratęsė kovas 2023-24 m. sezone – antradienio vakarą Roberto Štelmaherio auklėtiniai sužaidė jau trečiąsias Europos Taurės (EuroCup BKT) rungtynes, kuriose Vokietijoje, Ulmo mieste 99:74 (27:17, 26:25, 18:18, 28:14) nusileido vietos „ratiopharm“ klubui.

Rungtynės prasidėjo gan atkaklia kova, tačiau sėkmingiau pirmojo ketvirčio pabaigą sužaidę šeimininkai po Nicolo Bretzelio dvitaškio Vokietijos klubas įgijo dviženklį pranašumą (27:17), kurį išsigaujo iki pat ilgosios pertraukos.

Trečiąjį kėlinį panevėžiečiai pradėjo pelnydami šešis taškus paeiliui ir gerokai sumažino deficitą, tačiau „ratiopharm“ atsakė trimis taikliais tolimais metimais ir vėl gerokai nutolo (62:48).

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui Vokietijos klubas jau susikrovė rekordinį dvidešimties taškų pranašumą (84:64), o per likusį laiką jį tik dar labiau padidino. Ulmo ekipa iš viso metė 32 tolimus metimus, iš kurių pataikė net 17.

„7bet-Lietkabeliui“ 9 taškus ir 20 naudingumo balų surinko Vytenis Lipkevičius, 13 taškų pridėjo Gediminas Orelikas.

Panevėžiečiai šiose rungtynėse vertėsi be traumuoto Deivido Sirvydžio.