Libano rinktinės vyr. treneris: „Žaisime su viena geriausių komandų pasaulyje” © P. Žukausko nuotr.

Sekmadienį reisu per Stambulą (Turkija) į Vilnių atskridusi Libano vyrų krepšinio rinktinė iškart išvyko į Kauną, kur vakare VDU Prezidento Valdo Adamkaus sporto centre surengė lengvą treniruotę.

Libaniečiams vadovaujantis 51-erių serbas Miodragas Perišičius pasidžiaugė puikia galimybe ruoštis Olimpinės atrankos turnyrui Lietuvoje. Dėl vienintelio kelialapio į Paryžiaus olimpines žaidynes Libanas liepos 2-7 dienomis kovos Valencijoje (Ispanija) vyksiančiame turnyre. Jiems teks varžytis su Ispanijos, Angolos, Suomijos, Lenkijos ir Bahamų rinktinėmis.

„Tokios galimybės negalėjome praleisti. Žaisime su viena geriausių komandų pasaulyje. Galimybė varžytis su Lietuvos rinktine, sudaryta iš jaunesnių žaidėjų ir kelių labiau patyrusių krepšininkų, mums puiki patirtis ir galimybė dirbti ir ruoštis”, – sakė M. Perišičius.

Paklaustas apie tai, kas bus svarbiausia pirmadienio dvikovoje Jonavoje, Libano rinktinės strategas pažymėjo, jog sieks išmėginti jaunus krepšininkus.

„Noriu patikrinti šešis, septynis žaidėjus, kurie yra nacionalinės rinktinės kandidatai. Noriu duoti jiems šansą šiose trijose rungtynėse, nes tai labai talentingi žaidėjai. Noriu matyti, kur mes esame ir ties kuo turime dirbti per ateinančias dvidešimt dienų”, – kalbėjo Libano rinktinės vyr. treneris.

Pirmadienį Jonavos sporto arenoje vyksiančių Lietuvos ir Libano rinktinių draugiškų rungtynių pradžia – 19:30 val.

Libano rinktinės sudėtis:

Ali Haydar
Omari Spellman
Ali Mezher
Sergio Darwich
Bryan Mansour
Jean Luc Makhlouf
Jad Khalil
Gerard Hadidian
Karim Rtail
Moustapha Assaf
Karim Ezzeddine
Miguel Martinez

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...